Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Súlyos depresszió gyógyítása...

Súlyos depresszió gyógyítása agykontrollal. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos annyira erőt vett rajtam a depresszió, hogy már semminek se látom értelmét, az életnek se. Az agykontrollt hogyan alkalmazzam annak érdekében, hogy jobban legyek? Hisz az alapja a pozitív gondolkodás lenne, de most mindenben csak a rosszat látom, és nem tudok változtatni ezen.

2013. máj. 12. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
inkább alkohollal próbálkozz! :)
2013. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Jó irányban keresgélsz. Nézz meg néhány témába vágó filmet, ezek segíthetnek elindulni: Titok, Mi a csudát tudunk a világról?, Beszélgetések Istennel. Figyeld a saját reakcióidat, ha valami olyasmit látsz/hallasz, amit ösztönösen elutasítanál, abból már lehet következtetni, hogy milyen területeken lehet probléma.


Az egóval szembenézni nem könnyű, ráadásul fájdalmas is. De ha egyszer sikerül, onnan már csak felfelé vihet az út :)))

2013. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Milus888 válasza:
A Titkot én is csak ajánlani tudom. Egyébként fent van youtube-on.
2013. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eckhart Tolle művei is mindenképpen megnézésre ajánlottak számodra. Van youtube-on sok hangos könyv azt hiszem.
2013. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. :)

Még annyit tennék hozzá, hogy a Titok, meg a vonzás törvénye mint olyan nekem nem jön be. Nem tudok benne hinni, mert az alapelve ellentétes az agykontrollal szerintem. Az agykontroll tudom hogy működik, és ez eleve kizárja nálam a vonzás törvényét.

2013. máj. 13. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt is ajánlanám kiegészítést gyanánt:


[link]


Stressz és feszültség megszüntetésére:


[link]

2013. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Brandon Bays féle Belső utazás.


Egy kis energia kezeléssel (AroloTifar) kiegészítve a leghatékonyabb, amivel valaha találkoztam.

Cél irányosan megy rá a problémára és nem szemétszedéssel vagy spájzolással foglalkozik mint az többség.

2013. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom,menj el tanfolyamra és nézd meg, hogy az agykontroll holnapon mely könyveket ajánlják depresszióra. Ezek jól bevált könyvek, sok év alatt depressziós emberek ezreinek segítettek!
2013. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

www.agykontroll.hu

Itt választ kapsz.Sok sikert!;)Az akaraterő a legfontosabb.

2013. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Rhonda Byrne: Varázslat

láttam h írtad, h nem jön be neked a vonzás törvénye de ezt a könyvet csak ajánlani tudom, én alapból hajlamos vagyok a depresszióra, és tele vagyok lelki problémákkal de ez a könyv eszméletlen sokat segített, nem szeretek tanácsokat osztogatni de ha hinnék a csodákban akkor azt mondanám hogy ez a könyv képes csodákat tenni bárkivel aki megfogadja tanácsait :) azt kívánom hozd rendbe magad mert érdemes vagy rá

2013. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!