Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan bizonyosodjam meg...

Hogyan bizonyosodjam meg arról, hogy elértem az alfa szintet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam úgy van, mikor lent vagyok teljesen akkor tök nyugodt vagyok, a testem laza, és mint amikor reggel felkelek kb olyan érzés - nincs semmi, csak a nyugalom.. és azon a szinten lehet "dolgozni" onnantól.
2013. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg egyszerű, mert ha elérted az alfát, akkor már biztos lehetsz benne, hogy nem azon akarsz gondolkozni, hogy ott vagy-e, vagy sem. :) Ameddig azt akarod bizonyítani, nem kerülsz le.
2013. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem túl mély szint...


Anno amikor olvastam a Silva könyvét én is kíváncsian vártam hogy vajon mi lehet ez. És amikor bekövetkezett rájöttem hogy ezt én már évek óta kb 3 mp alatt eltudom érni. Na nem számolással, mert ez egy elég ovis módszer, hanem úgy fújom ki a levegőt hogy ütközzön a garatommal.

2013. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy biztosan alfában ha: 1.) becsuktad a szemed 2.) ellazítottad a testedet 3.) ellazítottad az elmédet. Tök egyszerű, nem kell semmi speciálisat érezned. Csak csináld a gyakorlatokat és bízz abban, hogy jól csinálod.
2013. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senki Márk ***** válasza:

Nem nagy a kompetenciám autodidakta "máguskaként", de az én válaszom alapjellegében is más lenne, mint az előttem szólók...

Sehogy ne bizonyosodj meg róla...

Ha arra koncentrálsz, azon jár az agyad, hogy elérted-e az alpha szintet, akkor folyamatosan rántod magad vissza bétába.

Egyszerűen csak lazulj el, figyelj magadra, ha a "bolhás kutya" effektuson túl vagy, akkor már alphában vagy.

[Bolhás kutya: amikor a kezdőknél megpróbál az agy bétában maradni, sokaknál a ruha elkezd szorítani, kényelmetlen, viszket valamije az illetőnek, szomjas lesz, és bármi más, hogy ne lazuljon el az ember... : ) ]

Akinél nincs "bolhás kutya", azt az embert irigylem.

100 szónak is egy a vége:

Az alpha kisértetiesen emlékeztet a félálomszerű állapotra tapasztalataim szerint... nyugalmas érzés, mintha elkezdene lassulni az idő, és hirtelen mindenre lenne idő, nálam ilyen érzés.

(Remélem a válaszomnak azért volt köze a kérdéshez, és hasznát veszitek.)

2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszerű...ha kinyílik a liftajtó megnézed mi van kiírva a falra...
2013. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha becsukod a szemed már abba vagy, nem kell ezen parázni:P
2013. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!