Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kommunikálhatok valakiv...

Hogyan kommunikálhatok valakivel tudat alatt? Bővebben lent, fontos

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég nagy bajban vagyok ,mert beleszerettem valakibe és az utóbbi időben görcsösen akarom ,hogy kialakuljon közöttünk valami, de legnagyobb bánatomra azóta minden megváltozott negatív irányba... Tudat alatt valahogy ezt biztos megérezte és megijedt vagy nem tudom ,mert előtte mikor még én is csak reménykedtem és "szelíden" gondoltam erre az egészre nagyon szépen alakult minden... Segítsetek, hogyan tehetném ezt jóvá? Örülnék neki ha kifejtenétek ennek az egész dolognak a működését. Előre is köszönöm!
2013. szept. 4. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szubjektív kommunikáció a kifejezés, amit keresel. Keress rá Google -n, de kerestem neked én is egyet: [link]
2013. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fejtek én ki semmit, csak egyet:


Jó lenne ha nem az ezohoz nyúlnál. Egy egésséges ember ezo nélkül is kiválóan tud számtalan módón kommunikálni.

2013. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az agykontrollban muvelik ezt a szubjektiv kommunikaciot. Az itteni ezo rovatban van kulon agyk.alrovat,ott mar sokszor leirtak,hogy kell ezt csinalni,keress ra. Vagy olvasd el az Agykontroll -nemcsak- az uzleti eletben c.konyvet,ott ez es meg sok jo tipp le van irva erthetoen,vilagosan,ugy hogy tudod gyakorolni. De ha mar ilyen komolyan belemennel,inkabb kezdd az Agykontroll c. konyvvel az alapoktol.
2013. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Normál életben nagyon jól kommunikálok ,de ezt is szeretnem fejleszteni magamban!
2013. szept. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!