Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kell lemenni alfába?

Hogy kell lemenni alfába?

Figyelt kérdés

hiába olvastam utána nézelődtem neten egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy becsukom a szemem és valamit bebeszéljek magamnak mert egyszerűen nem tudok hinni benne.

Alfának nevezzük azt az állapotot mikor az ember már-már félálomban van? hogy lehet ezt előidézni?

trollok kíméljetek, érdekesnek tartom a témát viszont sajnos kissé hihetetlennek. Ha viszont tényleg kilehet kapcsolódni így is nagyon szívesen megtanulnám, hogy kell



#relax #alfa #agykontroll-tanulás
2013. szept. 25. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
most a tudatos álomrol van szó?
2013. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem, habár azt is érdekesnek tartom.

arra gondolok amikor az ember nem alszik de nincs is teljesen ébren pl ha megy a tv hallod a hangokat de nem érted mit beszélnek csak érzed, hogy nagyon jót pihensz.

ezt nem lehet elérni?

2013. szept. 25. 22:09
 3/8 A kérdező kommentje:
még kimaradt az, hogy nem megyek semmiféle tanfolyamra se időm se pénzem nincs rá
2013. szept. 25. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj meg lazítnai és valami szép dologra gondolni. Teljesen nyugodtnak kell lenned, ne idegeskedj. Figyelj a légzésedre mert azon múlik az egész. Ha ezt csinálod és nem koncentrálsz akkor hamar elaludhatsz. Nehéz elérni ezt az állapotot. De ha sikerül az olyan érzés mintha kilépnél a testedből.
2013. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és azt hogyan tudnám elérni hogy ne cikázzanak az agyamban a gondolatok akaratom ellenére is? mert hiába nem akarok valamire gondolni akkor is a fejemben van
2013. szept. 26. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a youtube-on Dr Domján László agykontroll című videóját,ami maga az alapgyakorlat figyelj oda amit mond és úgy csináld le fogsz menni alfába soha nem fogod elfelejteni azt az érzést.
2013. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zoliba' ***** válasza:
amit te feszegetsz,az nem alfaállapot,hanem alvásparalízis. Amikor félig ébren vagy,tudatodnál,de szinte lebénultan fexel. Velem rengetegszer megesik,viszont utálom ezt a testenkívüli állapotot,mert ilyesztő és nem sikerül kontrollálnom. Ha nem vagyok álmos és erőltetem az alvást háton fekve,akkor 10-ből 3 szor elkap. De mondom,ez gáz érzés nagyon.
2013. okt. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kis OFF:


Én nem nagyon akarlak megzavarni az alfázás közben, de lehet, ha ezt elolvasod, akkor le se fogsz tudni menni alfába, mert nem leszel nyugodt!!

Ha könnyen megzavarnak a dolgok, NE OLVASD EL!!!


///Volt itt régen egy 404 nevű kommentelő, aki állítása szerint rendszeres ellátogat a krixkraxiak és lumbulábiak bolygójára, ő állítólag alfával vette fel velük a kapcsolatot. Előtte bekészítette i-doseren hallgatásra az ufo contact nevű mp3-at amitől aztán "megjelent" neki 1-2 kis szürke és furcsállták az illetőt, hogy mit keres ott, majd fenyegetően "kiléptették" a contactból. Furcsa dolgokra képes ez az állapot, én nem ismerem, de inkább vigyáznék vele///

2014. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!