Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehet ez? Valaki tud erre...

Mi lehet ez? Valaki tud erre épkézláb magyarázatot?

Figyelt kérdés
Amikor fáradt vagyok, egy idő után mikor behúnyom a szemem, előfordul hogy különböző erős fényeket látok, kirajzolódó gyorsan változó mintákat, és úgy érzem repülök... Elaludni pedig képtelen vagyok. Ha kinyitom a szemem akkor sem tudok koncentrálni, mintha szétesnének a gondolataim.
2013. okt. 16. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami betegség. Menni kellene az orvoshoz. Most viccen kívül!
2013. okt. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Benned van egy goa'uld
2013. okt. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
LSD
2013. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit behívtál magadba-az már benned van-innentől ő játszik veled, és nem te játszol vele.
2013. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hipnagóg hallucináció.

[link]

2013. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TheHope válasza:
Emelkedett energiaszint,Nekem régen heteken át volt,hogy ezzel a repülő érzéssel aludtam el és minden ugyanúgy volt,ahogy nálad. Valami számottevő előrelépés történt lelki szinten,ami a változást ilyen érzések közepette hozta magával. El fog múlni :)
2013. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Emelkedett energiaszint az eszed tokja. Miattam beszélj lelki felemelkedésről vagy spirituális előrelépésről, de ne dobálózz tudományos fogalmakkal, amiket nem értesz, mert csak kinevetteted magad, mint most épp. Ha ha ha!
2013. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TheHope válasza:
Én már éltem meg ilyet és nálam az volt. Ha valamiben nem hiszel hát nem az én bajom,de ne kötekedj csak mert azt hiszed mindent megéltél már a világon és annyira tisztában vagy a dolgokkal :) Mindenki mást mond,veled ellentétben én tiszteletben tartom a többi hozzászóló véleményét vagy meglátását. Ha valakit ki akarsz nevetni,hát tégy úgy,csak nehogy a végén te legyél az aki ki lesz nevetve :D
2013. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy okulj, röviden kielemzem, amit írtál. Próbáld egy kis logikával olvasni.


>Én már éltem meg ilyet és nálam az volt.


Nem abba kötöttem bele, hogy mit éltél át, hanem abba, hogy energiaszintekről beszéltél, ami valódi tartalom nélküli, értelmetlen kifejezés, ha szó szerint értelmezzük.


>azt hiszed mindent megéltél már a világon és annyira tisztában vagy a dolgokkal


Nem hiszem azt, és nem is utaltam erre, ezt te találtad ki. Én pusztán a téves és hibás érvelésedet és fogalomhasználatodat kritizáltam.


>Mindenki mást mond,veled ellentétben én tiszteletben tartom a többi hozzászóló véleményét vagy meglátását.


Olvasd el még egyszer az első válaszomat. Külön kiemeltem, hogy nem zavar, mit hiszel. Konkrétan kihangsúlyoztam, hogy nem a véleményeddel van bajom, hanem azzal, hogy a véleményedet áltudományos hülyeséggel (energiaszintekkel) magyarázod helytelenül.


Szóval nem igazán arra válaszoltál, amit írtam, hanem jól elpüföltél három szalmabábot (straw man argument, nézz utána, hasznos). Pedig egy nagyon egyszerű dolgot állítottam. Ha erre van esetleg válaszod, kérdésed vagy kifogásod, ne fogd vissza magad.

2013. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyej kérdező inkább menj el egy szemorvoshoz mert akár valamilyen betegséged is lehet Pl. ideghártya-leválás belinkeltem neked egy oldalt sztem olvassd végig. [link]
2013. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!