Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll és villámolvasás...

Agykontroll és villámolvasás tanfolyam. Vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri elmenni? Meg lehet tanulni a tanfolyam alatt, amit mondanak/gyakoroltatnak? Tényleg működik a villámolvasás? Olyan hihetetlen, 1 oldal per perc? Ez tényleg igaz?

2013. nov. 1. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
1 oldal per perc olyan hihetetlen? Nekem tanfolyam nélkül megy.
2013. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanfolyam nélkül is elolvasok simán egy oldalt egy perc alatt.
2013. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha neked a villámolvasás az 1 oldal/perc, akkor az elég gyatra :D Ez teljesen átlagos emberi teljesítmény...A villámolvasásnak az a lényege, hogy egy lapot egy pár másodpercig nézünk, amíg az agyunk megjegyzi a képet és közben értelmezzük a látottakat.
2013. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
0%

Én emlékszem, hogy olvastam valahol, hogy végülis nincs villámolvasás. Hogy csak humbukk. Sajnos, nem emlékszem, hol olvastam - ui. sosem hittem el.

Agykontrollról nem tudok mit mondani, nem voltam, csak olvastam róla.

2013. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az nem oldal per perc hanem OLDAL/MÁSODPERC és tényleg igaz egy osztálytársamnak sikerült megtanlnia
2013. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5. akkor hazudott az osztálytársad, a villámolvasás egy átverés/pénzlehúzás
2013. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem igazán mert amikor bioszbol egy könyvet kerestünk a könyvtárban (tök randomra) el olvasta előttünk szünet alatt és után pár kérdést amit kérdeztünk simán megválaszolta csak egy 15-20 másodpecet így kellett rajta gandolkodnia
2013. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!