Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha tudatosan álmodom, véletlen...

Ha tudatosan álmodom, véletlen nem szállhatok ki a testemből?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni, de félek, hogy elszúrom, és véletlenül kiszállok a testemből és tudatos álom helyett testen kívüli élményben lesz részem. Ez megtörténhet? Mást kell tennem a tudatos álom és a testen kívüli élményhez?
2013. nov. 3. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
máshol trollkodj, holnap már iskola, lehet tanulni, mert egyest kapsz:)
2013. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem trollkodik szerintem attól fél , hogy alvásparalízist tapasztalhat meg. ezt nem tudod elkerülni, benne van a pakliban
2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel, mert már én is egyszer kiestem a testemből tudatosan álmodás közben. Azután megjelent egy fehér pont a sötétségben és egyre tágulni kezdett. Alatta meg egy sötét pont ugyanígy, csak alig lehetett észrevenni, mert amúgy is este volt. A sötét lyukból morgoncok jöttek elő és el akartak ragadni. A fehérségbe kapaszkodtam, közben előjött belőle egy fényes fátyolszerű valami, ami elhessegette a morgoncokat. Ezután megszólalt egy éteri hang és azt mondta, hogy nagy butaság volt tudatos álmodással kijönnöm a testemből, mert az is megtörténhet, hogy nem tudok visszatérni oda. Segített visszamenni a testembe, utána felébredtem. Szerintem te se próbáld meg.
2013. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerinted amikor álmodsz benne vagy a testedben?

nem rémlik az önkívület kifejezés? vagy a magához tér?


nagyon véletlenül nem lesz olyan amitől te félsz. félni nem kell.

2013. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeség nem szállhatsz ki a testedből. sztem te az asztrális utazásra gondolsz nem?
2013. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én általában kijövök a testemből.
2013. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, az előbbihez csak aludnod kell az utóbbit pedig elméletileg halálközeli élménykor tapasztalod meg. Vagyis akkor számolnak be ilyenről. Szóval a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ennyit tudtam, örülsz, megyek és elszállok.
2013. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magadnál vagy?
2013. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!