Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tegnapi buliból semmire sem...

A tegnapi buliból semmire sem emlékszem és meztelenül értem haza. Agykontrollal elő lehet hozni hogy mi történt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit ittàl?Vagy drogoztàl? Hàny èves vagy?

Kèrdezd meg a baràtaidat,ök talàn emlèkeznek.

2014. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
95%
Hogyne, az mindenre képes.
2014. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülésszel lehet előhozni, csak várnod kell 9 hónapot!
2014. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, laborban levetítheted. Ha nem sikerül, akkor is van pár módszer amivel sikerülhet.
2014. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az nem semmi. és teljesen meztelenül mentél haza? azért ez kemény, de sztem ennyire még lerészegedni se lehet ...
2014. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kikicsoda válasza:

Fiu, lány vagy? Hát mi a fenéért hagyod őrizetlenül a poharad?

Nagy a szátok: NEM NÉZEK TV-t.!!!Pedig ott ezerszer elmondják, hogy lehet az ilyet megelőzni!!

Mert simán berugni ennyire tényleg nem lehet!!!

2014. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

most már engem is érdekelne h lehet-e vagy sem, mert tény ami tény, amikor mi voltunk középsulisok, nálunk is volt 4 srác aki annyira berúgott h levetkőztek egy szál fa..ra, és úgy táncoltak a tábortűz körül éjjel ... aztán a csajoknak meg volt egy jó napjuk :) ja és persze másnap ők se nagyon emlékeztek a dologra.

úgyh fene tudja ... sztem egyéni a dolog, de az biztos: ha a poharadba tesznek vmit, akkor nanáá lehetséges, voltak erről műsorok, esetek, úgyh erre vigyázni kell.

2014. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kismama2 válasza:
Mi is voltunk buliban még pár éve,előtte elmentünk vacsizni,hamburgert ettünk,majd bementünk a diszkóba.Férjem 1 kis pohár pelinkovácot ivott és fél óra múlva már nem emlékezett semmire,csak ment neki mindenkinek,hogy verjék meg és ordibált rám,miközben próbáltam lefogni,hogy dobjam el a kést,ne öljem meg,inkább a hátam mögött levő rózsaszin nagy állatokkal végezzek(nem volt kés nálam)...stb. Tehát vannak érdekes helyzetek,ahhoz nem kell őrizetlenül hagyni a poharat hogy veled is megtörténjen.Ha eddig nem történt hasonló,nem jelenti azt,hogy nem is fog!nem kell lenézni a másikat,ha túljárnak az ember eszén.Szálljon előbb mindenki magába,nyeljen egyet és utána alkosson ilyen "vicces" hozzászólásokat mint amik eddig érkeztek.Fiú vagy lány az illető lényegtelen..ma már mindenki eszén túl tudnak járni a vendéglátósok,sajnos,ha iszik,ha nem az illető(és nem kell mindenért az alkoholt vagy kábitószert okolni,lehet "NEM"-et is mondani,csak tudni kell.1 italtól is lehet jó kedve az embernek)
2014. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ttrezi ***** válasza:

Inkább ne akard előhozni. :)

Nem véletlenül nem emlékszel rá.

2014. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha ennyire hülye vagy,rajtad már az agykontroll sem segít.
2014. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!