Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vizualizálással növeszthetek...

Vizualizálással növeszthetek borostát?

Figyelt kérdés
18 leszek pár hónapon belül, még csak a pajeszemnél nő egy kicsit, meg az államon, de nem látszik, max 2 hét után, akkor is minimálisan. Napi 1 órát tudok vizualizálni, zenehallgatás közben, buszon. Mit gondoltok? Szerintem lehetséges, de néha megakadok, hogy mit kéne elképzelnem. Meg amúgy is már ideje, hogy "magától" is meginduljon a szőrnövekedés arcon, de ezzel rásegítenék. Nem kell a papolás, hogy "ne akarj borostát, örülj, hogy még nincs, mert később sokat kell borotválkozni" stb.. Ezt akarom és kész, bármi tanács, vagy mi segíthet még?
2014. márc. 26. 18:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Álbajusz, álszakáll?

Tudod, ha hajra, van paróka, akkor itt, miért is ne lenne. Ezt, egyébként, nem kell borotválnod.

2014. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ha lehet valódi, akkor miért érném be a művel? Amúgy érdekes lenne, hogy egyik napról a másikra csak úgy borostával jelenek meg anyám meg az egész ismeretségi köröm előtt.
2014. márc. 26. 18:44
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Erre nehéz röhögés nélkül válaszolni.
2014. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Be fog köszönteni a férfiasság kora nálad is, nyugodj meg(de elmehetsz dokihoz is hormonokról bszélgetni). Jelen ponton inkább azt mondom, az agyadat növeszd.:( Vizualizálás, ugyan már. Vannak az embernek vágyai, de megőrülni azért nem kell.
2014. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem személyeskedést kértem, és pont én növesszek agyat? Igen, látom, nekem van rá szükségem. :)

Aki röhögni akar, az akkor röhögjön, ne felesleges válasszal fárassza magát, és engem is. Köszönöm.

2014. márc. 26. 19:12
 6/36 anonim ***** válasza:
Növeszteni lehet de az időtartama több év!! De ha erősen koncentrálsz akkor lehet hogy gyorsabb lesz! Amúgy személyem szerint nem annyira divat az arc szőrzet!
2014. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Divat, nem divat, én szeretném megnézni, hogy áll. Ha gyorsítok rajta, az is elég, mert szerintem éppen a küszöbén állok.
2014. márc. 26. 19:18
 8/36 anonim ***** válasza:
Félreértelmezed a személyeskedést. Egy ismeretlennel már hogy lehetne személyeskedni? A szőrnövekedéssel ne legyen gondod. Van, aki később érik hormonálisan, mint a barátai, de ezzel semmi gond nincs. Sajnos kénytelen leszel várni, de ne aggódj, ne hiszem, hogy sokat kellene. Addig is sok sikert.
2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Hajnövesztő szerrel próbálkozz inkább.
2014. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem a személyeskedésen van a hangsúly, hanem azon, hogy támadó jellegű, és provokatív, ha nem tud úgy válaszolni, hogy ne tegye kisebb értékűnek a másikat, akkor ne is írjon, és kész.
2014. márc. 26. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!