Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek így meglehet ölni...

Szerintetek így meglehet ölni valakit?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valakit gyűlölsz, mert sok rosszat tett veled, és te folyton arra gondolsz hogy haljon meg, és például ilyen haláleseteket képzelsz el róla, mondjuk: Visz egy kést/ollót a kezében, és elesik, és pont úgy esik hogy beleáll a kés és meghall, vagy hogy autóbalesetet szenved, stb. Vagyis állandóan erre gondolsz, és kívánod. Szerintetek lehetséges ? Ezt csak úgy kérdem, mert hallottam róla, és kíváncsi vagyok. Olyan aki csak szidni, trollkodni jön ide az ne írjon, mert piros kezet kap. Köszi az értelmes válaszokat előre is!

2014. máj. 17. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
lehet, csak a sok negatív energia ami belőled jön nehogy visszájára forduljon és te idd meg a levét
2014. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
előfordult, de ez a visszájára fordul és még nagyobbat csap a rosszakarón
2014. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%

Létezik, meglehet, de csak azokkal az emberekkel szemben akik veled egy ívásuak gonoszságban, becstelenségben.


Egy nálad tisztább, nem gyűlölködő, nem olyan romlott ember mint te vagy, ember ellen csinálod, akkor te fogsz nagyon elcsodálkozni, ugyanis kivétel nélkül te fogod megtapasztalni azt amiket másnap akarsz okozni.

2014. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
A saját tudatalatti elméd úgy működik, hogy ha folyton ilyen gondolatokon jár az agyad, és ezeket vizualizálod, akkor sokkal előbb fogod bevonzani ezeket a negatív tapasztalatokat, baleseteket a saját életedbe, minthogy a másik személlyel bármi ilyesmi történjen.
2014. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És hogyha azok akiket ki akar nyírni az illető rossz emberek, sokat ártanak neki, de aki megakarja ölni így őket valójában jó ember, csak már elege van, akkor mi történik ?
2014. máj. 17. 16:35
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
5 aki gyilkoláson töri a fejét, az minden csak nem jó ember. Függetlenül attól, ki mit csinált vele. Már maga a szándék is mérhetetlen romlottságot mutat, amelyik embernél egy ilyen megjelenik. Mérhetetlen romlottságot. És meg vagyok győződve, hogy már próbálkoztál is dolgokkal, azért vagy "olyan" "boldog".
2014. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem, visszaüt.

Egy osztálytársam állandóan azt beszélte mindenkinek, hogy skizofrénia miatt a pszichiátriára zártak, miközben szívbetegség miatt tartottak megfigyelés alatt a kórházban.

Nem poénból csinálta, tök komoly kis sztorikat talált ki, hogy megvertem meg rátörtem az ajtót kiránduláson, meg ilyenek.

Pár hónapra rá ő került kórházba. Daganat miatt műtötték, ami stressztől (jobban mondva sok negatív gondolattól) alakult ki.

2014. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Függetlenül attól, hogy vajon lehet-e úgy valaki jó ember, hogy mások halálát kívánja, vagy sem, a tudatalatti elménk működését ugyanolyan személytelen törvények irányítják, mint pl. a gravitáció.


Ha nem kapaszkodom a létrán vagy a cseresznyefán, ott sem számít, hogy milyen ember vagyok, és az is teljesen mindegy, hogy ismerem-e egyáltalán a gravitáció törvényét, ha ismerem, mindegy, hogy hiszek-e a létezésében vagy sem. Mindezektől függetlenül lefele fogok zuhanni, nem felfele szállni, vagy a levegőben lebegeni.

2014. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy akinek a halálhírét keltik, az hosszú életű lesz. Valahogy így van azokkal is, akiknek sokan kívánják a halálát, azok is sokáig élnek. Szerintem hagyd a sorsra, remélhetőleg majd megbűnhődik.
2014. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi energiát teszel bele. Szerencsére azok akik ilyeneket kívánnak másoknak, puszta gondolkodásba nem tudnak sok energiát vinni. Így kicsi az esélye hogy be is következik


DE NE FELEDD! HA GYŰLÖLSZ VALAKIT AZ A TE PROBLÉMÁD ÉS NEM AZ ÖVÉ! AZT NEKED KELL MEGOLDANI! ÉS AZZAL NEM OLDASZ MEG SEMMIT HA MEGÖLÖD! ÉS HA MEG AKAROD ÖLNI AKKOR TE SEM VAGY JOBB MINT Ő!

2014. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!