Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Álom-LAN (két ember ugyan...

Álom-LAN (két ember ugyan abban az álomban) létezhet?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy véletlenül két ember ugyan arról álmodott, hanem konkrétan mint az Eredet c. filmben, hogy UGYAN ABBAN az álomban szerepeljen két ember. Akár gépek segítségével, akár telepátia alkalmazásával, vagy csak véletlenül, de mindenképp bizonyítható legyen (pl.: párbeszédeket mindketten jól felmondják utána.) Lehetséges ez, vagy történt már ilyesmi amiről tudni lehet?

2015. jan. 31. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Az álom nem egy külön világ... nem létezel benne. Csak kusza emlékképek, semmi több.
2015. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/HatlabuFarkas


Neki vannak videói erről a témáról.

2015. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közös álmok léteznek.Talán csak azért tűnnek ritkának, mert az emberek nem mindíg akarják megbeszélni az álmaikat, vagy nincs rá mód megbeszélni és nem derül ki hogy közös volt.
2015. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ozmium42 ***** válasza:

Párbeszéd:


- Képzeld, veled álmodtam!

- Tudom, ott voltam.


Szereplők: senki, soha.

2015. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom, mert a telepátia az tényleg létező dolog, magam is tapasztaltam már, rengetegszer volt hogy egy barátommal adott pillanatban pont ugyan azt mondtuk, vagy ugyan azt a random témát hoztuk fel EGYSZERRE mintha vokálba terveztük volna, már nem is csodálkozunk rajta csak elmosojodunk hogy "telepátia". Az álom amennyivel mélyebb ennél, talán annyival mélyebben is sikerülhet benne ez a telepátia. De mivel egyáltalán nem vagyok ebben biztos, kiváncsi voltam mások hogy vélekednek erről.
2015. febr. 1. 21:25
 6/8 Ozmium42 ***** válasza:
Ugyanarra gondolni nem telepátia.
2015. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És mi van akkor, ha álmodsz lelked kilép egy másik dimenzióba ahol találkozhatsz másokkal?
2015. febr. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan kísérlet hogy alvásfázisban emberek mellé állíottak valakit és megkérték, hogy gondoljon mondjuk fenyőfára. Az alvó fenyőről, karácsonyról kezdett álmodni. Tehát ha 2 ember egymás mellett alszik el és akár egy harmadik akár mindkettő elalvás előtt olyan eseményre gondol amiben benne vannak, vagy a 3-ik kívülálló képzel el a 2 emberrel egy szitut, az befolyásolni fogja mindkét alvó álmát és kis különbséggel de olyat álmodnak amiben benne vannak.
2015. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!