Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valahogy el lehet érni azt,...

Valahogy el lehet érni azt, hogy találkozzak valakivel, akivel korábban összefutottam egyszer, de nem ismerem amúgy? És ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Telefonon hívd fel!
2015. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagy segítség voltál
2015. febr. 22. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy nem ismered. Hol láttad?
2015. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az utcán,éppen vártam másra,és csak úgy odajött gyújtót kérni tőlem.Tök aranyos volt,meg kis cuki,meg minden
2015. febr. 22. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne engedd el névtelünül és járj arraafelé.

A szerelem, szex témát sokan nézik. Én minden hová kiírnám, hogy kit keresel.

Esetleg kamera nem lehetett ott?

Van egy oldal ahová be lehet írni, hogy mikor mivel utaztál, de szerintem senki nem használja.

A környéken esetleg suli?

2015. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1km-es körzeten belül van ott 4 suli o_o .Amúgymeg nemtudom mit kéne csinálni.Párszor már láttam ugyan ott,még össze is néztünk,de mindig hirtelen eltűnt
2015. febr. 22. 16:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy búcsúztatok el?

Szép vagy?

A fiúdat vártad?

2015. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok XD és,nem a legjobb barátomat,meg a baráthőjét vártam.Ott cigiznek körülöttem 4en 5en,én pont nem cigiztem,mert nem volt nálam,de ő pont hozzám jött oda gyújtót kérni,nem tudom miért,aztán meg elrohatn,hogy köszi,szia.
2015. febr. 22. 17:04
 9/13 Missi_Key ***** válasza:

talán várta hogy te lépj, de nem tetted, ugyhogy most kínosan érzi magát...vagy csak inába szállt a bátorság :D

abban az időpontban mikor találkoztatok, legyél mindig ott, és ha meglátod, mosojogj rá és menj oda.

2015. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a gond,hogy azon a napon,abban az időpontban én suliban vagyok,az csak egyszeri alakom volt,hogy akkor,ott voltam
2015. febr. 22. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!