Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a különbség az agykontrollo...

Mi a különbség az agykontrollos technikák és a hipnoterápia között? Gyermekkori emlékeket mivel lehet előhívni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgynevezett korregressziós hipnózissal lehet gyermekkori emlékeket előhívni, amikor a hipnoterapeuta hipnózisal visszaviszi a pácienst a korábbi életébe. Az agykontroll technika nem alkalmas erre, mert ez csak Alfa szintre tud levinni, a hipnózis pedig Theta szintre visz.
2015. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Ez a hipnózis más, mint a reinkarnációs utaztatás? Annyi minden van, már teljesen összekeveredtem.
2015. jún. 20. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanaz.
2015. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Senki nem tud korábbi életbe visszavinni, mert nem létezett. Esetleg a gyerekkori emlékeket tudja előhozni. De annak sincs semmi értelme.
2015. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
4-es! Ha tanulmányoznád a témát, nem beszélnél badarságokat.
2015. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Missi_Key ***** válasza:
agykontroll az önhipnózis. a hipnoterápiát nem ismerem. de ha biztosabb eredményt akarsz, keress fel egy orvost. vannak nagyon durva verziói a hipnózisnak de csak dokiknak tanítják..pl egyik intézetben kísérleti jelleggel felváltották az altatást hipnózissal, és működött. szóval ilyen szintű szakember biztos tud majd segíteni emlék felhozásával.
2015. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Missi_Key, esetleg te is agykontrollos vagy? Én voltam pár éve tanfolyamon, de aztán sajnos nem használtam. Dokihoz nem biztos, hogy el merek menni, viszont van ismerősöm, aki utaztatással foglalkozik, azt lehet bevállalom.


4-es, te mi alapján ítéled meg, hogy egy számodra vadidegen embernek mire van értelme emlékeznie?

2015. jún. 21. 11:53
 8/12 Missi_Key ***** válasza:
100%

Igen ak-s voltam/vagyok..csak én is ritkán használom.

Azért mondtam a dokit mert ők ezt tényleg tanulják..tehát pszichológia is + maga a hipnózis (amúgy aki tartja a magyar tanfolyamokat Domján ha jól emlékszem a nevére) ô is orvos volt elôtte. Szal van alapja az ak-snak nyilván, de azért más ha az ember évekig ezt tanulja...mármint érted azért nem mindegy hogy olyanhoz mész akik olyan szinten nyomatják a dolgot hogy a mûtéti altatást ki merik váltani vele, vagy egy ezotv-s jóshoz, aki bár lehet mentalita és tudja az alapjait de pl mûteni nem tudna vele merr nem azon a sszinten hipnotizál

2015. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Missi_Key ***** válasza:
Bocsánat a gépelésért telefonról irok
2015. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyilván, azért nem egy kategória. :) Igazából még nem vagyok ezer százalékig biztos, hogy merek emlékezni azokra a dolgokra, valószínűleg ezért is hajlok a bizonytalanabb eredmény felé.

Mikor voltál tanfolyamon? Miért nem használod gyakrabban? Mire szoktad használni? Bocsi, hogy ennyi kérdésem van. :) Nem muszáj amúgy válaszolni, csak a környezetemben nincs senki, akiről tudom hogy tanfolyamot végzett és ilyeneket tudnék kérdezni tőle. :)

2015. jún. 21. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!