Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segitenetek ertelmezni ezt?

Segitenetek ertelmezni ezt?

Figyelt kérdés
Amikor alfa allapotba kerulok( persze ha sikerul elernem ezt a meditacios allapotot) olyankor gyakran szoktam repulni hazak folott meg stb..nagyon valosaghu szokott lenni. Tovabba mindig latok egy lanyt az arcat sajnos nem latom tokeletesen de,azt tudom hogy fekete haju feher boru es kozepkori ruhaban van. Ami erdekes hogy mindig azt mondja hogy ne adjam fel meg lathatom majd meg ot..

2015. aug. 16. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a reinkarnációban , akkor azt tippelném hogy az a lány egy korábbi éned , amely a középkorban élt.

A repülés vagy élethű mozgás pedig az asztrál utazás , mikor ugyanis a testeden kívül mozogsz.

2015. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elalszol és álmodsz.
2015. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tökmindegy...szeresd...nem kell mindent egyből megérteni
2015. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, akar-e tőled valamit. Ez nem vicc, én is agykontrollos vagyok. A múltkor a pihenőhelyemre lemenve egy 19. század korabéli polgári ruhába öltözött kackiás bajúszú úr várt ott. Azt állította, hogy én a nemrég elhunyt neje vagyok és áruljam el, hova dugtam el a pénzt. Azonnal beugrott egy nagy púpos tetejű ágyneműs láda. Az alja dupla volt. Ott láttam eldugva a pénzt. Legközelebb visszajött az ember megkögszönni, mert tényleg ott volt. A pihenőhelyemen sokszor előfordul, hogy vár valaki. A barátnőm már három hete ott alszik az egyik kanapén. Néha jön egy szőke herceg, homlokon csókolja, de nem ébred fel. Erre a szőke herceg legyintve elhúz a fenébe. Ezek akkora blődségek, hogy ép elmével, bétában a logikus gondolkodás képtelen kitalálni. Történnek csuda dolgok odalenn alfában! 😊
2016. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!