Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditációról szeretnék tanulni...

>_< kérdése:

Meditációról szeretnék tanulni, hol kaphatok információt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék többet tudni a meditációról, saját magam próbálkozni vele, de nem találok olyan oldalt ahol kielégítő válaszokat kapnék.

Sorra nyitogatok lapokat és olyan dolgokat találok mint oltár, virág, gyertya, szentkép, füstölő, reinkarnáció, stb.

Minden vallási nézetet, babonát félretéve, csak meditációról szeretnék tanulni, nem pedig ilyen zagyvaságokat olvasni. Tudna valaki segíteni?


(Tudom rossz helyen járok, de úgy gondoltam hogy itt biztosan vannak olyan emberkék akitől választ kaphatok.)


2015. nov. 1. 22:34
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

"oltár, virág, gyertya, szentkép, füstölő, reinkarnáció"


Ezek közül egyikre sem lesz szükséged. Mivel elég sokféle meditáció létezik, meg kell kérdeznem, mit szeretnél elérni vele?

2015. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kizárólag netes forrás jöhet szóba, akkor jó szívvel tudom neked ajánlani Sri Chinmoy két könyvét 'Meditáció', illetve 'Meditációs technikák' címmel.
2015. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meditációnak rengeteg típusa van.


S N Goenka típusú vipassana meditáció vallásmentes. Én voltam 10 napos ingyenes tanfolyamon, teljesen korrekt volt.


Agykontroll is vallásmentes, de az már eléggé ezós, így sokaknak fura lehet. Mindenesetre ajánlott megismerni.

2015. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!