Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A Bach elsősegély cseppek...

A Bach elsősegély cseppek tényleg azonnal megoldják, kioldják a tudatalattiból a problémákat?

Figyelt kérdés

[link]



Köszönöm.



2015. nov. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak felszinesen ismerem a Bach viragterapiat, de a tudatalattidat ugy tudod a leghatekonyabban gyogyitani, ha dolgozol Onmagadon. Ne kivulrol vard a megoldast.
2015. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én volt, hogy csak úgy kipróbáltam alkohollal is :D

Bár nekem a citromfű sem, orbáncfű sem hat. Szóval...

2015. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Veszhelyzetekben, megrazkodtatasnal, hirtelen testi vagy lelki traumanal, akut helyzetekben javasoljak, es allitolag a nemet mentöautokban mindig van. Hogy az ilyen jellegü problemakat oldja-e, amit iger?

En es a parom csak egy repülögepes utazas elött hasznaltuk, es valoban minden rendben volt. A parom nem hisz benne, de ö nagyon felt a repülestöl, csak emiatt jutott eszembe egyaltalan beszerezni. En egyebkent mas összeallitasu cseppeket szedek, ami nem gyors es azonnali eredmenyt iger, es sztem hosszu tavon hatasos (bar nem tudom, milyen lenne nelküle, nincs összehasonlitasi alap...).

2015. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Kedves Utolsó:Te milyet szedsz most?
2015. nov. 6. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Illetve azért hat, mert hiszel benne, nem maga a csepp.

2015. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En szemelyesen nekem összeallitottat, föleg felelem es önbizalomhianyos dolgokra.

3.

2015. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De Bach cseppeket 3.as Válaszoló?
2015. nov. 8. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!