Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a pontos lényege a Titok...

Mi a pontos lényege a Titok c. Filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Találtam egy filmet a magyarra fordított címe A TITOK és megnéztem de összezavarodtam a végére. Aki látta a filmet, és hisz benne, az kérem írja le pontosan azt, hogy mit kell tennem ha valamit el szeretnék érni az életben. Én a párkapcsolatban szeretném felhasználni ezt a titkot. Számomra fontos lenne. Kérem aki tud segítsen. Előre is köszönöm!

L



2016. nov. 29. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Nézd meg a Mátrix első részét és próbáld megérteni.

Ahhoz, hogy a Titkot alkalmazni tudd, fel kell szabadítanod a tudatod.

2016. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem láttam a filmet, csak tapasztalatból tudom.

A titok az, hogy legyél mindig őszinte természetes, önmagadhoz, és másokhoz is.

Hidd el rád fog találni a szerelem. Ami neked való kapcsolat az megfog találni mindenféle TITok nélkül.

2016. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy ha akarsz valamit, ha szívedből érzed, hogy már a tiéd (és el is hiszed!), akkor az univerzum úgy rendeződik/isten úgy intézi - a végcél szempontjából teljesen mindegy - megteremtődik. Tehát ha nagyon szeretnél mittomén, hogy sikeresen legyen a céged, és nem csak szeretnéd, hanem biztos vagy benne, hogy a céged sikeres, már most, hiszel benne, nincs benned kétség, akkor hirtelen pl fel fog tűnni egy ügyfél aki sok pénzt hagy majd nálad, vagy észre fogsz venni egy olyan piaci rést amire betörhetsz stb.
2016. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A titok (The Secret 2006). Érdekes az alapötlete. Hasonlít az agykontrollra néhány szempontból (amit szeretnél, arra helyezd a fókuszt, ha sielsz ne a fát nézd, mert nekimész<<ha a fát nézed, oda fordul a vállad és a lábad is>>, hanem az utat, amerre tudsz haladni) csak spirituális magasáágokba próbálja emelni a dolgot.

A titok a "vonzás törvényét" mutatja be. Azt mondja, hogy hasonló hasonlót vonz. Azaz, ha szemét vagy akkor egy idő után csak szemetek vesznek majd körül. Ha jó fej vagy akko csak jófejek vesznek majd körül. Képzeld el te milyen szeretnél lenni, milyen párt keresel, légy te is onlyan a másikkal mint amilyet te is szeretnél kapni a másiktól. Ha nem hasonló a párod akkor el fog kopni.

Ha valaki szemét veled légy olyan hozzá ahogy te szeretnéd, hogy ő legyen veled.


Ilyesmire emlékszem. Nem pontos, és nem is igaz minden helyzetbe, de nagyon jó gondolatébresztő film. Nagy vonalakban működik, de szerintem tök más okok miatt.

2016. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
maradt pár szerkesztési hiba, ez van.
2016. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A világ működéséhez közelebb visz,


az, hogy az agyunkkal többre vagyunk képesek mint azt alapvetően hisszük

2016. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
A lényeg, hogy a gondolatoknak teremtő erejük van. Nem muszáj ebbe belemagyarázni semmiféle misztikumot, ha nem akarsz, kb. arról szól, hogy ha ráhangolódsz egy célra, könnyebben észreveszed az adódó lehetőségeket (nagyon leegyszerűsítve). Ehhez persze cselekedni is kell, ami a filmből kimaradt, mert akkor kevésbé lenne sikeres. A többség ugyanis nem szeretne arról filmet nézni, hogy keményen meg kell dolgoznia a sikerért.
2016. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg embert èrdekel, hogyan is működik ez a dolog. Az szèp ès jó amit közzètettek róla, de nagyon hiányos. A teljes magyarázat hosszadalmas de mègis szüksèges a teljes megèrtèshez. Egy ember èlete úgy tűnhet, hogy vèletlenszerű. Valaki akar valamit, körülnèz a világban, ès lemond róla. Azt dekódolja az egó a látott világból, hogy nem lehetsèges számára amit akar. Megtanult egy nèzőpontot, miszerint az a valóság amit lát, ès nincs hatalma felette. Így ha lát egy falat, tudja, hogy nem juthat át rajta. Ha elhatároz valamit ès azt az információt kapja a döntő többsègtől, hogy nem lehetsèges, elfogadja, hogy nem lehetsèges. Akik ebben a szemszögben èlnek, azok tènyleg tehetetlenek a világban. De beszèljünk kicsit a szemszögekről. Ahány ember annyi nèzőpont. Ebből következik, hogy mindenkinek megvan a saját igaza. Ez "a közhely", mèlyebb jelentèssel bír mint, sokan gondolnák. A szemszöge valakinek, a saját igazsága, az egyetemes tudat szintjèn megvalósítja önmagát. Az egyèn tapasztalataiban a szemszöge hozza a körülmènyeket, embereket ès esemènyeket. Ezèrt számára a saját igazsága bizonyított, a saját èlete bizonyítja. Így kívülről megcáfolhatatlan, megváltoztathatatlan. Amikor valaki más ezzel megpróbálkozik abból vita kerekedik. Minden szemszög valamikor egy gondolat volt. De hogyan lesz egy gondolatból ekkora erő, ami meghatároz egy èletet? Amikor egy gondolat a figyelem fókuszába kerül, az egyèn azon keresztül tapasztalja a világot. Ekkor hasonló gondolatokat kapcsol magához. Minèl tovább van fókuszban egy gondolat, annál hitelesebb ès teljesebb szemszöget alkot. Amikor állandósul az adott szemszög, ès hitet kap, beindul az igazság hatása. Az èlet bebizonyítja, hogy a szemszög bizony helyes. Nincs helytelen igazság. Minden igazság fèligazság. Ha minden èlőlèny igazságát egymásba fűznènk, az eredmèny ez a világ lenne, úgy ahogy most van.

El lehet kezdeni kicsiben is ès nagyban is a szabad vonzás gyakorlását. Legyen egy apró tárgy az első. Mondjuk szeretnèl egy pakli póker kártyát aminek fekete doboza van ès a lapoknak barna rácsos hátulja. Annyit kell csak tenned a tudatoddal, hogy befogadod a pakli meglètèt ès nem gondolkodsz rajta tovább, mert már tudod, hogy van. Van egy biciklid ès nem gondolkodsz rajta, de úgy gondolkodsz mint akinek van egy biciklije. Van egy kutyád akiről tudod, hogy szeret de nem gondolkodsz rajta. Úgy gondolkodsz mint akinek van egy kutyája ès tudja, hogy szereti. A tetteid, a szavaid ès minden, ezt az állapotot fogják fenntartani.

2016. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy előidèzni
2016. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom volt olyan felvetès miszerint a tudatalatti korlátozott programozása a vonzás törvènye, bár nem olvastam el a válaszokat mert csak a kèrdès èrdekel. Akik úgy gondolják, hogy a tudatalatti idèzi elő az esemènyeket, persze korlátoltan, (nem nyerheted meg a lottót pèldául)árulják el. A tudatalattim honnan szerez információt arról, hogy az egyik szomszèdos városba kell mennem valamièrt, honnan tudja, hogy ott lesz egy règi ismerősöm akit èvek óta nem láttam ès nem beszèltem vel? Honnan tudja, hogy az ismerősöm ad egy telefonszámot amit ha felhívok, pont azt a munkát ès embertípusokat kapom ismèt egy másik városban amit konkrètan akartam?
2016. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!