Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki szokott meditálni és alzheimer korban szenved?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor leginkább az a kérdésem hogy szerintetek aki medital kevesebb eséllyel lehet alzheimer kóros?

2017. márc. 26. 22:32
 1/8 Fish1 ***** válasza:

Nem ismerek.

Szerintem aki meditál, az mindenféle betegséget sokkal nehezebben szed össze. A meditációval egy idő után eléred a belső békét, és tekintve, hogy a betegségek 95%-a lelki eredetű, ez nem meglepő tény.

A meditáció hatásairól kutatások is folytak éveken keresztül.

2017. márc. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismersz olyan embert aki meditál és halott ? Látod ? A meditáció megvéd az elmúlástól. Nyilván nem árt meditálni, az is lehet, hogy segít, de korai volna még ilyen messzemenő következtetéseket levonni :)
2017. márc. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Közvetlen közelemből nem ,de ott van a' legendás 404 is ő szokott és szerintem Szenthelyi Árpád is .

Én csak akartam ,de nem jött össze ,talán várok egy-két évet .

Hogy mi az az alzehimmer kór azt nemtom .

Hallottam volt már kő kór ,bronz kór ,vas kór . De ilyet ?

Majd megnézem !


Rock 'n' roll !

2017. márc. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kedves kérdező, neked fogalmad nincs arról, hogy mi az alzheimer-kór.
2017. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lujzika001 válasza:
Aki ebben a kórban szenved az nem képes meditálni, sőt egyre kevesebb embert ismer meg felejt, nem tud összpontosítani. Nem viszafordítható állapot. Az agy használata, a jó kiegyensúlyozott mozgással egybe kötött életmódot folytató embereknél nem nagyon van alcheimer. Bocs a táplálkozás is nagyon fontos.
2017. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. De nekem az a kérdésem hogyha az előtt még mielőtt ebbe a korba került meditalt-e mert ha igen akkor nem került volna ebbe a korba. Szerintem.
2017. márc. 31. 17:01
 7/8 anonim válasza:
47%
Ronald Reagen, Margaret Thatcher, Peter Falk, Omar sharif is alzheimer-kóros volt. Pedig az ő egészségükre igen drágán vigyáztak.
2017. ápr. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes a kérdésed, és lehet, hogy segítene az agyi aktivitás megőrzésében a rendszeres meditáció.

Sajnos én sem ismerek ilyen embert.

2017. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!