Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bika horoszkóp 3 generácio...

Bika horoszkóp 3 generácio óta Mestert keresek Vagy gondolatot tudok olvasni vagy rá tudok venni másokat hogy azt mondják amit akarok . Egyenlőre nem tudom irányítani. Valaki aki éhez ért / okkultizmus?

Figyelt kérdés
Néha ha gondolok valamire valaki kimondja a környezetemben azt.

2017. máj. 18. 22:58
 1/8 Fish1 ***** válasza:

Szerintem ehhez a horoszkópnak ilyen szinten nincs köze.

Az, hogy kimondanak olyan dolgokat, amire gondolsz, igazából egy természetes jelenség. Azokkal sűrűbben fordul elő, akiket jobban ismersz, gondolom. De ugyanígy működhet idegenekkel is. Amikor valakivel egy légtérben, közel tartózkodsz, akkor az információs mezőitek találkoznak, és ilyenkor leszedhetsz belőle infokat. Akik gyakorlottak ebben, vagy spirituálisan magasabb szinten állnak, azok a távolból is megcsinálják ezt, ilyesmi módon dolgoznak a látók, tisztán érzékelők, stb.

2017. máj. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Mestert ne keress, hanem tégy meg mindent, hogy a Mester megkeressen és vállalja, hogy mesterré nevel!

Ha keresel, találsz olyanokat akik mesternek mondják magukat, "tanításodért" pénzt kérnrk.

Nos, ők a kóklerek.

2017. máj. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az előttem szólókkal. Egyrészt a horoszkópnak ehhez semmi köze, másrészt, amit itt leírtál, az nem gondolatolvasás. Nem egy ritka jelenség, de ezt már az első válaszoló nagyon szépen kifejtette.


Egyébként valamire való mestert nehezen fogsz találni. Maximum valakit, aki ért hozzá és hajlandó tanácsokat adni. Én is egyedül tanultam, amit tudok. Nem mellesleg szerintem jobb is, ha magadat fejleszted és nem hagyatkozol mások tapasztalataira. De ezt te tudod.

2017. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem úgy tűnik, mintha inkább intuícióból dolgoznál.

Megérzed, hogy mit akar mondani a másik, de nem azért mondja ki, mert te vetted rá erre.

2017. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy csinálod. Nem vagyok mester. Annyit tudsz tenni, hogy tudatosítod a homlok ès halántèk csakráid. Így direkt is tudod csinálni.
2017. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WiVi86 válasza:
Azt hogy kell tudatosítani?
2019. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WiVi86 válasza:
Amúgy tényleg nem számít a horoszkóp. Én Nyilas vagyok, mégis érzek, "hallok".
2019. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WiVi86 válasza:
Én nem vagyok se Mester,sekókler, ez egy afottság, ami valahol tök jó is. Érzékeny vagy.
2019. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!