Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez lehetséges programozás...

Ez lehetséges programozás közben, hogy máris választ kaptam?

Figyelt kérdés
Alfaban es betaban egyaránt sokat gondolok valakire, akit szeretnék megismerni. Sokszor latom erre-arra. Van egy olyan erős érzésem, hogy lenne esélyünk egyutt, es o is az igazit keresi. Azt mondta programozás közben, hogy "megismerem, mert lehet, hogy boldogok lennenk egyutt, vagy ki tudja". Es akkor belem hasított a válasz: ÉN. Hogy én tudom. Es ez az érzés, hogy lenne esélyünk, régóta bennem van, pedig nem ismerem. Akkor ez tényleg egy válasz lehetett az "Univerzumtól"? Nagyon erős érzés volt, egy válasz.
2017. jún. 10. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Miért vársz az Univerzum válaszára? Miért hárítod a döntés felelősségét az Univerzumra?

Te döntesz, Tiéd a felelősség, ha szeretnél vele megismerkedni és tied a következmény is.


Értelmes ember vagy, miért helyezed magad függőségbe az "univerzum" válaszától? tudod egyáltalán, hogy ki áll az agykontroll mögött?


Kérlek, fordulj inkább ahhoz, aki már bebizonyította, hogy akár meg is halna az emberekért, csak hogy legalább egyet is megmentsen.


„Ha pedig valakinek nincsen bölcsessége, kérjen bölcsességet Istentől…”

2017. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
#1 Ki áll az agykontroll mögött?xD
2017. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég magas szinten tetszik neked ez a személy, erősen vágysz arra, hogy megismerhesd. Biztos vagyok benne, hogy ezt meditáció nélkül is érezted, de az "ürességben", a "csendességben" jobban meghallottad a saját akaratodat. Van egy vágyad, kaptál egy kis buzdítást is hozzá, úgyhogy szedd össze magad, és vidd véghez az akaratodat! Menj oda bátran, mondd el neki, hogy szimpatikus a számodra, meséld el, hogy mit tartasz szimpatikusnak benne, és kérj tőle egy randit! ;)
2017. jún. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt hittem, hogy egy komoly tényleg programozási kérdés véletlen idekeveredett....

:D

2017. jún. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen gondolod azt, hogy ő is az igazit keresi! - ám mire alapozod hited, hogy te lennél az?

Ahogy a régi rómaiak mondták: "A sas nem fogdos legyeket!", az Univerzum nem foglalkozik párkereséssel házasságközvetítéssel!

2017. jún. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!