Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatosan szeretnék álmodni...

Tudatosan szeretnék álmodni de elégé parázok! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy hétig csináltam az ujjszámolgatós trükköt előtte , aztán majdnem sikerült is.Szóval elkezdek álmodni egy borús tengerpart van előttem meg egy fószer aki háttal áll nekem mellette balra egy szürke szikla .Egyszer csak kirántja maga mellé a jobb kezét a zsebéből , szétnyitott tenyérrel öt ujjal . Na akkor levágtam hogy álom és felriadtam . Mit csináljak hogy ne féljek a dologtól?

2017. szept. 12. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyermekkorom óta fejlesztem ezt a képességem.Eleinte a rossz álmok elkerülésére használtam.De évről évre egyre jobban ment.Én semmi extrát nem csinálok,csak elalvás előtt erősen arra gondolok,amiről álmodni szeretnék.Régebben sokat ismételgettem is dolgokat "ez csak álom lesz" meg ilyen mondatokra gondoltam,sőt ki is mondtam halkan.És amint bekerültem az álomba,tudtam hogy az.Amikor nagyon fáradt vagyok,sikerül néha álmomban elaludni.De ez sajnos ritkán megy.
2017. szept. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ha érdekel,megtaníthatok egy-két dolgot,és nem fogsz félni az álmaidban.(privát)
2017. szept. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mięrt félsz?Ha tudatosul benned,hogy àlmodsz,akkor annak is tudatàban kéne lenned,hogy nem érhet baj,mivel csak àlom.Bennem valahogy jelen volt mindig ennek tudata,így aztàn pofàtlanul merészeltem bàrmit megtenni.Bàr én töbnyire arra hasznàltam a tudatos àlmaim,hogy kisérletezgessek,felfedezzem,jobban megértsem,megfigyeljem azt a vilàgot.
2017. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de ez az ember nem tűnt a tudatom részének, bár lehet hogy még szoknom kell a dolgot.De ez a pali túl idegen volt és túl éles kontúrja is nem illett egyszerűen az álom képbe ahogy kivágta a kezét (nagyon hirtelen).Na mindegy ma újra kezdem a valóság teszteket...
2017. szept. 12. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A tudatos álom sem csak azokból az elemekből áll kizárólag, amit te teremtesz oda.Természetesen vannak ott tárgyak, élőlények, emberek, amik a te tudatosságodtól, fantáziádtól függetlenek, csak úgy otteremnek.Bevonhatod őket a játékba természetesen, de ha nem foglalkozol velük, az sem baj.Tudatos álomnál az a lényeg, hogy a saját célodra figyelj lehetőleg legjobban.Ha van valami vágyad, terved, amit szeretnél végrehajtani, elérni az álmodban, akkor arra koncentrálj, de csak könnyedén, az erőlködés, ijedtség,, meglepődés, azonnal kizökkenthet.Igy a hirtelen érzelmektől óvakodj.Időnként a tudatos álmokban felbukkannak olyan zavaró tényezők, mint nálad az az ember, ezek sajnos a gyakorlatlanabbaknak hamar elvonják a figyelmét, kizökkentik.Ilyenkor jó megoldás lehet, ha célpontot látsz benne és megpróbálod kikutatni ki az és mit akar? Vagy elfordulsz tőle és mihamarabb megpróbálod másfelé terelni a figyelmed.
2017. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mięrt félsz?Ha tudatosul benned,hogy àlmodsz,akkor annak is tudatàban kéne lenned,hogy nem érhet baj,mivel csak àlom."


Egy horror filmen miért félsz,hisz tudod hogy csak egy film,nem? :)

És különben is az emberek szeretnek néha félni,megborzongni.Van hogy egy iszonyú kemény nap után jobban kikapcsol egy borzongós film,mint egy vígjáték.És az álmaink a tudatalattink kivetülései.A félelmeinké,a vágyainké...Mi van ha valaki a tudatos álmában győzi le a legrettegettebb félelmeit? :) És már az is egy előrelépés,hogy utána a valóságban is meg merje tenni.Hisz van is a mondás,minden fejben dől el :))

2017. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!