Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnék úgy kívánni, hogy...

Hogy tudnék úgy kívánni, hogy az biztosra sikerüljön?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oda az ezotériáért, de ezt már csak így tudom megoldani. Van egy szörnyű matektanárom, aki semmit se magyaráz, de mindent elvár tőlünk, minél kevesebbet értünk, annál több dolgozatot irat. Szeretném, ha egy konkrét másik tanítana, aki nagyon jól magyaráz, de szigorú, mindenesetre, évek óta szeretném matektanárnak. Kérlek segítsetek, nem szeretnék végzősként szenvedni többet. Köszönöm

2018. szept. 3. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem így működik. Ha valami nem jó akkor ki kell nyitni a szájakat, szólni a tanárnak vagy az igazgatónak.

Néma gyereknek nem értik a szavát, és ebben az agykontroll sem fog segíteni. Nem gondolod hogy ha minden kívánság teljesülne akkor nem lenne a világban semmi gond? Se éhezés, sem szegénység, sem magány, sem háború, semmi. Mert csak kívánni kell...

2018. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit koptattam a számat az igazgatóságnak ezzel kapcsolatban, de mind hiába.. ezért gondoltam, ez az egyetlen megoldás
2018. szept. 3. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Akkor kívángass, hátha jobb lesz. Én inkább elmentem volna külön tanárhoz ha nem értem az anyagot, vagy akár másik iskolába is ha a jövőn is függ attól hogy megértem-e a matekot 4 év alatt vagy hátrányba kerülök emiatt. De nyilván majd az ezotéria fog megmenteni.
2018. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted nem mentem el? minden alkalommal, amikor nem értettük, elmentünk utána (majdnem minden óra után) de az embernek nincs ideje mindig magyaráztatni, pláne ha aki taníthatna is valamit, nem csak korrepetálni fog..
2018. szept. 3. 18:22
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem csak én nem értettem soha, csapatostul mentünk korrepetálásra, de ígyse fogták fel, hogy annak a tanárnak nem kéne minket tanítania.. mondom, h utolsó lehetőség ez :\
2018. szept. 3. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

A google-be mindent megtaláltam. Amúgy meg... Egy apró kérdés... Ennyire nagy tudomány a négyjegyű függvénytáblázat használata? Mert abba minden benne van. És ha valamit végképp nem értesz, hogy mit hogy kell, akkor újra google vagy kísérletezel. Hamán van okostelefon, pc, laptop, internet, és egyébb ilyen okosságok, amit informatikus társaim fejlesztettek az emberiség javára, akkor jó lenne használni.


Amúgy én magamtól neki álltam programozni. Mert miért ne? Az akkori infós tanárom semmit se tudott segíteni. Maradt a net. Most oda jutottam, hogy viszonylag jól tudok programozni.


Amúgy sokszor a matekot is netről néztem. 5 perc alatt megértettem. És matekból jól le is érettségiztem.


Nem sajnáltatni kellene magad, csak talán tenni azért hogy megértsd.

2018. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legalább nem kéne szekálni, azért mert nem értem el a dolgokat úgy, ahogy te, utolsó... Először is, utánanéztem a neten (többször is), de a tanár az anyagot se magyarázta és aki nem matek beállítottságú, annak nehéz felfognia, miről is van szó, ha még címet se írunk a füzetbe.. Nem kéne rögtön támadni, mert elhihetitek, hogy nem sajnáltatni akarom magam, hanem a problémát orvosolni, amit 2 nyavalyás éve próbálunk megoldani. Mindenesetre, ha ennyire nem akartok segíteni a témával kapcs. akkor ne is írjatok ide, több támadást ezzel nem akarok, van elég gondom is, és nem vagyok köteles mindent megosztani más emberekkel
2018. szept. 4. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy a dolgok úgy alakulnak, ahogy megfelelőnek találod és érezd át azt a jó érzést, elégedettséget, megkönnyebbülést. Tehát várd el, hogy a dolgok a javadra alakulnak, légy benne biztos. És még1x:a lényeg, h ne a mostani állapot érzései telítsenek, hanem mintha már be is következett volna a változást. Meditatív állapotban ezt vizualizálhatod is. ..részemről ennyit tudok hozzáfűzni.
2018. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, alsó tagozatban TANÍTÓ foglakozik az előmeneteleddel, a felsőben TANÁR. Elsőnek az a dolga, hogy megtanítsa neked az anyagot, ha cigánygyerekek potyognak is az égből. Utóbbinak meg, hogy leadja, és rád bízza, hogyan tanulod meg.
2018. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!