Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen agykontrollos technikát...

Milyen agykontrollos technikát alkalmazzak elveszett tárgyak felkutatásához?

Figyelt kérdés
A héten elvesztettem a SINOSZ kártyámat, de nem tudom, hogy a zsebemből esett-e ki valahol, vagy csak olyan helyre raktam le, ahol megfeledkeztem róla. Már mindenütt kerestem, de idáig még nem igazán jártam sikerrel...

2018. szept. 18. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le, nyugodj meg és gondolj valamire ami teljesen ellentéte a problémádnak, pl. egy szép emlék,sikerélmény.Amikor teljesen belemerülsz ezek egyikébe,eszedbe fog jutni.Nálam többször is működött, és spontán.
2018. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Többször elhagytam tárgyat egyebet , nyugodt pillanatban váratlanul előkerült .
2018. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A technika neve: "türelem rózsát terem".


Bár én egy másik technikát szoktam alkalmazni sikerrel: ráfogom valakire, és a sértődés bekövetkezésekor szinte azonnal meglesz az elveszett tárgy. A sértődés persze marad.

2018. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam az segít, ha visszapörgetem az eseményeket, mit csináltam, és mi az utolsó emlékem, amikor még biztosan megvolt. De ez csak akkor működik, ha nem pakolta el valaki máshova azt, amit nem találok. :-)
2018. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hideg hideg..meleg..meleg.forró :D ..mondjuk három ujj érintéssel
2018. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!