Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent pontosan az agykont...

Mit jelent pontosan az agykontroll?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Memóriafejlesztés,agyfejlesztés,gondolkodásmód befolyásolása,elmegyógyításra stb. jó


Sok technika van arra,hogy el tudj lazúlni,élére az alfaszintet.

Azt szokták mondani,hogy számolj vissza 💯-tól,majd 50-től. De még kell találni azt a módszert,amivel el tudsz lazúlni.

2019. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Nagyon sok beszélgetést vissza tudsz játszani,az ellazult állapotban megélesedik a memoriád. Sajnos nem tudok az alfa mélyebb részére bemerészkedni (félek),de ezzel a módszerrel gyógyúltam meg,valamint tanultam.
2019. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

#2-es, féltél, hogy elveszted a kontrollt az agyad felett? :P

Van egy ismerősöm. Kezdetben csak vallásos keresztény volt. Majd talán elhagyta a hitét, majd mindenféle szektákat kipróbált... Fél perc beszélgetés után már érződött, hogy nincs ki a 4 kereke. De egyszer azt mondta, hogy 1 valamit bán: az agykontrollt nem kellett volna megcsinálnia...

Na azóta akárhogy is reklámozzák, akármit is mondanak az agykontrollról, bele nem mennék.

2019. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miket mondott az agykontrollról?
2019. márc. 10. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.Kedves 3-as Kérdező! Igen,még mindig félek attól,hogy ne tudjak magamról,illetve ha az agyamat nem tudom irányítani,akkor az a további működése révén mire képes,nem akarom kipróbálni.Felmerült az is bennem,ha az ellazult állapotban kontroll nélküli rossz gondolatok merülnek fel,nem-e az ellenkezőjét teszem annak amit szeretnék elérni?

Ha elalvás előtt tanulsz,akkor állítólag akár a 65%-a megmaradhat a tananyagból.Pontosan ezt használtam ki az öngyógyításomra,és sikerrel jártam,annak ellenében amit az orvosok mondtak.

2019. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ququcs válasza:
54%
Kedves 2-es kérlek javítsd a leírtakat. A magyar nyelvtan szerint az "e" kérdőszó mindig az ige után van. Tehát "nem teszem e ...." Sajnos ezt sokan helytelenül használják ilyen hogy "nem e" nincs.
2019. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os! A Magyar Helyesírás Szabályazata megengedi a szabálytalanságot abban az esetben,ha valamire szeretnéd irányítani a figyelmet. Akkor nekem sikerült?

A helyesírást figyelemmel kísérve általános trend,hogy ismerjük,elfogadjuk a múltunkban többször változott helyesírási szabályokat.Köszönöm,hogy jeleztél.

2019. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mindennapbeszivtam válasza:

Udv!


Kerlek felejtsd el azt amit tudni velsz rola es ne torodj azzal amit az elottem levok irtak, hisz nem igazan tudjak mi is az.


En 6 evvel ezelottem "ebredtem" fel, sokan megvilagosodasnak hivjak, masok a 3. szem kinyilasanak, sok hivo azt hiszy, hogy ekkor talalkozott istennel vagy Jezussal. Ekkor drogfuggo voltam es volt egy kiserletem az ongyilkossagra. Nem tudtam mit tegyek, viszont a lelkem tudta. A szokasos monolog helyett ami a fejemben lejatszodott egy masfele hangot kezdtem el hallani.


"jobb emberre kell, hogy valj, te ennel tobbet ersz, kuldetesed van, szeresd magad" etc

Tudtam, hogy az eletem megvaltozott, hogy a tudatom felszabadult, de ekkor a tudatalattim meg tele volt a sok szemettel amit osszehordtam 23 ev alatt. Fuggo voltam a negativ gondolatoktol, drogoktol, maszturbaciotol, cigitol, alkoholtol, negativ gondolatoktol, masok kritizalasatol etc etc


Ekkor jott az agykontroll az eletembe es ez segitett megvaltoztatni az eletem. Az agykontroll egy magasabb tudatossagot jelent, amikor is te dontod el, hogy mit akarsz gondolni, milyennek akarod latni a vilagot. Pl en akkor meg rendszeresen dohanyoiztam viszont evekig mondtam magamnak minden reggel, hogy nem dohanyzom, egeszseges vagyok, szeretem magam, tisztelem a testem es bar hosszu ido utan, de ez az agykontroll beepult a tudat allatimba es elfogadtam igazsagkent. 6 evnyi dohanyzast kovetoen letettem es azota sem gyujtottam ra. Masik pelda a szorgalom. A mai napig a melohelyemen nyomtatok ki papirokat amikre azt irom, hogy szeretem magam, en egeszseges vagyok en tudatos vagyok amely felulirja a mar meglevo meggyozodeseket magadrol.


Brian Tracy, Luis Hay es meg sokan masok beszelnek errol, az agykontroll nem egy szektas butasag, es a hithez-vallashoz sincs semmi koze. Egyszeruen ha jelenleg egeszsegtelen eteleket eszel, sikertelen vagy netan lusta akkor az agykontroll segitsegevel megvaltoztathatod azt. Az emberek azt mondja, hogy egy masodperc alatt letennek a cigit ha akarnak, de nem akarjak, az igazsag az, hogy nem tudjak, mert nem eleg erosek es kifogasokat hasznalnak. 6 ev alatt leszoktam a drogokrol, dohanyrol, alkoholrol hiztam 30 kilot, egeszseges lettem, megtalaltam a felesegemet a bolygo masik vegen es egy sikeres vallalkozast vezetek. Nem mondom, hogy ez csak az agykontrollnak koszonheto, viszont nagyon fontos szerepet jatszik benne.


Ajanlom figyelmedbe Luis Hay Eld jol az eleted most es Brian Tracy fonix szeminarium hangoskonyveket a youtubeon, amiben is elmagyarazzak mi is az agykontroll, hogyan hasznalhatod fel, hogy megvaltoztasd az eletedet, hogy azza valhass aki lenni szeretnel.


Sokan, meg a csaladtagjaim is nevettek rajtam akkor amikor azt mondtam valtozni fogok, amikor azt mondtam egy mexikoi lannyal jarok vagy amikor azt mondtam, hogy ceget alapitok. Ne hagyd, hogy lebeszeljenek rola, ne engedd meg masoknak, hogy iranyitsanak, te iranyitsd magad, mert ezaltal felszabaditod a hatalmas potencialt ami benned rejlik. Sok sikert! Ha kerdesed van szivesen valaszolok csak irj privat uzenetet! Minden jot!

2019. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Az, amikor számon kérik, hogy miért alszol munkaidőben, te pedig azt feleled, hogy nem alszol, csak lementél alfába, hogy átpörgesd a memóriádat az aktuális teendőkkel kapcsolatosan.
2019. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Én és a tesóm is végeztünk agykontrollt, évekkel ezelőtt, és a legjobb döntésnek bizonyult. Semmi félnivaló nincs benne, semmi köze a szektához meg ilyesmi. Ez egy tudományos módszer,semmi misztikus vagy megfoghatatlan nincs benne. Különböző technikákat tanítsnak meg, amivel az agyad vagyis az elméd jobban ki tudod hasznàlni. De mindent elmagyaráznak,hogy mi miért és hogyan működik,teljesen logikus. A lényeg,hogy alfa állapotban van az agyad alvás és ébrenlét között,és ez egy fogékony állapot. Segítenek megtanulni, hogy hogy tartsd fenn ezt az állapotot,hogy ne aludj bele. És akkor lehet programozni pozitív dolgokat,az elérni kívánt célokat. Fontos,hogy àrtani szerencsére nem tudsz vele senkinek. Nekem segített lekűzdeni a pánikrohamaimat, intuitívabb lettem. Azóta szültem két gyereket, szülés alatt is segítettek az ott tanultak. De szívesen válaszolok én is priviben,ha van még kérdésed!
2019. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!