Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban kereste...

Mit jelent ha álmomban kerestem de nem találtam meg valakit?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja, hogy szakított velem a barátom, és én még legbelül nem léptem túl rajta, pedig próbáltam elfelejteni, más emberekkel lenni stb.Nem tudok vonzódni más pasikhoz és nem is tudom magam elképzelni mással...sokszor sírok hogy miért hagyott el, miért nem küzdött értem és nem értékelt eléggé.(ezeket előzményként elmondtam hátha szerepe van amiért ezt álmodtam)


Tehát az álom a következő volt: egy rendezvényen voltam, kerestem ŐT, és kérdeztem a körülöttem levőket hogy látták e tudják e hol van, mire az emberek kifejezéstelen arcot vágtak és nem reagáltak, úgy tettek mintha mi sem történt volna, mindenki. Erre én bepánikoltam, szaladtam körbe kiabalva hogy hol lehet válaszoljatok már, sírtam álmomban és azt hiszem felszálló repülőket láttam (de nem kötöttem feltétlenül ahhoz hogy ő most elment/pont most jött volna?) És még mikor felkeltem akkor is gombóc volt a torkomban és sírtam. Pedig lassan elhittem hogy tovább léptem....

Gondolom tudatalatt ez azt súgja hogy el kéne engednem...de még valami?



2019. szept. 2. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már lassan egy hónapja, hogy szakított velem a barátom, és én még legbelül nem léptem túl rajta, pedig próbáltam elfelejteni, más emberekkel lenni stb.Nem tudok vonzódni más pasikhoz és nem is tudom magam elképzelni mással...sokszor sírok hogy miért hagyott el, miért nem küzdött értem és nem értékelt eléggé."


Ezt jelenti.

2019. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általánosan elfogadott(rendezvény) okot keresel, hogy együtt lehess ővele(kerestem őt). Érdekel az emberek véleménye a dologról(kérdeztem..hol van), de nem értik a kérdést(kifejezéstelen arcot vágtak), nem tartják valódi, ésszerű kérdésnek(mint ha mi sem történt volna). Ez rosszul esett számodra(bepánikoltam, sírtam). Ezért elszállt benned a vágyaid iránti remény(felszálló repülők).
2019. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!