Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom,...

Mit jelent ha azt álmodom, hogy a férjem megcsal? ->

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült hogy a férjem már lassan fél éve ismer egy nőt,akit mutatott is nekem a neten!Nagyon csúnyán össze is vesztem vele emiatt,de mondta hogy alaptalan a vádaskodásom,mert nem érdekli a nő,csak oda jár hozzájuk a mosóba kocsit mosatni...és egy öreg emberrel van együtt a pénze miatt,az ilyen meg a férjem ki nem állhatja az ilyen nőket ez tény és való...a nőnek sem az én egyszerű (de jóképű) férjem kellene szerintem,csak ha másnem,"egy körre"...el is hiszem a férjemnek,hogy nem érdekli a nő,(mellesleg női szemmel nézve is jól néz ki..)de mégsem hagy nyugodni a dolog!!Bár a férjem azt mondta nem érne neki annyit hogy elveszítsen engem és a gyerekeket!!!Most jön az álmom: Azt álmodtam ma,hogy annyira veszekedtem a párommal ez miatt,hogy előttem csókolta meg a csajt,és azt mondta bánja,hogy ezt eddig nem tette meg...és hogy le is fog vele feküdni!Késöbb oda mentem a csajhoz és megkérdeztem megtörtént e a dolog és azt mondta nem,és a csók is csak azért történt,mert a csaj azt hazudta a férjemnek hogy én is csókolóztam mással,amit a csaj meglátott!Persze ez nem igy volt!És ekkor a férjem mondta neki,hogy ad neki 10 ezer forintot,ha megcsókolja előttem!!Szóval a csaj kavart...Kérlek ne gúnyos válaszokat adjatok,próbáljátok átélni a helyzetem!Talán már ennyire bele lennék betegedve a dologba??De nem is foglalkoztam már vele!!!!Kérlek csak az válaszoljon,aki tényleg tud ezzel kapcsolatba mondani valamit!!KÖSZÖNÖM!Egy kétgyerekes fiatal anyuka!!!!
2010. júl. 17. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Foglalkoztat a dolog, ezért álmodsz ezzel. A férjed valószínűleg nem csalt meg, de te féltékeny kezdesz lenni és jeleket látsz bele.

Beszélj erről a férjeddel, és jobb esetben nem fggja odavinni az autót mosatni, elvégre biztos van 6 másik hely is.

2010. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*fogja
2010. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a csaj jár oda mosatni,és jó jattot ad nekik,ezért mondta a férjem,nehogy beszóljak a csajnak,ha összefutnék vele,mert néha le szoktunk a gyerekekkel sétálni hozzájuk!Bár erre nagyon kicsi az esély,hogy összefussunk...
2010. júl. 17. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Az álmod szimbolikus..Mindjárt kikeresem álmoskönyvből a szimbólumot és azalapján megfogalmazom(már ha találok benne ilyesmit.:))
2010. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A veszekedés szimbólum jelentése:

ÖSztönzés a megbékélésre: az első lépést azonba nenkünk kell megtenni,mert mi voltunk az igazságtalanok valakivel.


Válás: Valóságos házassági problémákkal kapcsolatban bukkanhat fel,amikor a felek egyike válástól tart,A szimbólum figyelmeztethet veszélyeztető hűtlenségre is. Az álombeli válás hűséget is jelképezhet


Tehát ha összeadjuk a képet..Ennyit tudok segíteni a többit neked kell végigvezetni.De egy MSn címet tudok adni ha lekell vezetni a dolgot.:

Norbi11@vipmail.hu

2010. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen olyan, mint az én esetem, úgyhogy ne félj, mert csak ezért álmodsz vele ilyeneket, mert kicsit túlgondolod a dolgot :) Ne agyalj, ez a legfontosabb! Bízz magadban és bízz meg benne is. Úgyis észre vennéd, ha sumákolna :) Amúgy, ha mutatta neked a nőt, akkor az mindenképpen a bizalom jele, nyilván nem mutogatná, ha lenne takargatnivalója.
2010. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Azt hiszem igazad van!Tegnap mondtam neki is az álmomat,és megkért hogy zárjam már végre le ezt a dolgot,mert már nagyon idegesíti :) Már nem egy alkalma lehetett volna,hogy megcsaljon és nem tette,szóval megbízom benne! :) Csak rosszul esett ez a dolog... :( túl féltékeny voltam,de ebben nincs semmi,hogy ismeri!És amúgy is ÚTÁLJA az ilyen nőket akik a pénzre buknak!!! Köszönöm a válaszaitokat :) Én nem tenném meg vele,mert szeretem,igy bizom benne is :) és tudom hogy nem hiába... :)
2010. júl. 18. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!