Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy időhurokról álmodni mit...

Egy időhurokról álmodni mit jelenthet? Illetve ez annak számít? Folyton megtörténik ugyanaz a dolog?

Figyelt kérdés

Egy eléggé nyomasztó városban voltam, ami a rosszabb verziója lehetett a mi világunknak. Az emberek féltek, paranoiásak voltak és ijesztő alakok járták az utcákat, akiket ha csak megláttak már mindenki rohant előlük. Az egyik ilyen alakot én is láttam, régimódi ruhát hordott és cilindere(?) is volt, de lehet csak nagyobb kalap. El is futottam, amikor megláttam, hogy mögöttem van.

Egy útkereszteződéshez értem, ahol több emberrel együtt várakoztam a zöld jelzésre. Valami történt, mert rossz érzésem támadt, a föld elkezdett remegni, az épületek omladoztak, megrepedt az út. Végül megnyílt a föld és előmászott belőle valami humanoid óriás. Mind meg voltunk rémülve és az óriás ijesztő hangon beszélt hozzánk valamit. Majd olyan érzés tört rám, mintha élve megnyúznának, az óriás humanoid azt hiszem mindenkiből kiszipolyozta a lelket. Iszonyúan fájt és mind meghaltunk.

A következő az volt, hogy megint az utcán sétálok. Ugyanúgy kiérek a kereszteződéshez, ugyanazok az emberek vannak ott. Emlékszek arra, hogy mi fog történni, ezért megpróbálok elmenekülni. Viszont amikor kiérek abból a körzetből, akkor egy lehulló tégla azt hiszem rám esik és meghalok.

Megint az utcán sétálok, kiérek megint a várakozó tömeghez. Ugyanazok az emberek, de izgulnak, szerintem ők is emlékeznek arra, hogy meg fogunk halni. Egy férfi megfogja a barátját és elkezdi kilökdösni a tömegből. Amikor a barátját kilökte, akkor beszáll gyorsan egy kocsiba, megpróbál elhajtani, de az autó felrobban. Aztán előmászik az a dolog a földből és megöl mindenkit.

Megint az utcán vagyok, ugyanúgy beállok a tömegbe. Már mindenki csak sír, mert tudják, hogy mi következik és újra át kell élni a kínt. És minden ugyanúgy lejátszódik és meghalunk.

Most viszont hallok egy dalt haldoklás közben, ami Cindy Laupertől a Time after time.



2019. okt. 25. 10:39
 1/3 anonim válasza:
35%

Az m1 híradó esti kiadását láttad biztos,breakin newsben adták hogy a nagykörúton időhurok alakult ki egy lélekszopó órjás miatt.


Viccen kívül:amikor az ember álmodik a lelke vagy tudata egy másik,párhuzamos dimenzióba kerül,ahol ez megtörtént veled.


De ne félj,legközelebb pozitívabb dolgokra gondolj alvás elött,és nem kerülsz a rossz helyre.

2019. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyomasztó a légkör körülötted(városban voltam). Félelem, ijedtség van a lelkekben(utca) az ismeretlen változásoktól(alakok). Amiről ha szó esett(ha csak megláttak) eluralkodott a félelem(mindenki rohant előlük). Mellesleg(mögöttem van) gondolod(alakot én is láttam) volt már hasonló(régi) cirkusz(cilinder), amitől félni kell(el is futottam).

Rossz döntés(kereszteződés), de a többséggel tartasz(több ember). Hagyod hogy visszahúzzanak(várakoztam), hallgatsz a tanácstalanságukra(zöld jelzésre). Érezted nagy, vészjósló(épületek omladoztak) változás készülődik(föld elkezdett remegni). Majd lezárult egy szakasz az életetekben(megnyílt a föld) és azt gondolod ez valami rémítő, embertelen, gépies világot jelent(humanoid óriás). Ami érzéketlenné(megnyúznának), lelketlenné(kiszipolyozta a lelket), magányossá(meghaltunk) teszi az embereket.

Választhatod azt, hogy nem foglalkozol semmivel(menekülés), de ez olyan mintha cserben hagytad volna a többieket(kiérek a körzetből). Felismered(tégla-rám esik), hogy ugyanúgy magányos leszel(meghalok).

Ha bárki ellenáll a történéseknek(férfi-barátját-lökdösi) és nagy erővel fellép(beszáll egy kocsiba) az csak magát hergeli(felrobban).

A megoldás, hogy el kell fogadni a változást(mindenki csak sír). És túl kell lépni a múlton, bízni kell a jövőben, az új életben(Cindy Laupertől a Time after time).

2019. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy sajnos egy tipikus szorongásos álom. Állandóan valami baj ér, amitől nem tudsz szabadulni, újra és újra megtörténik. Kik voltak a körülötted álló emberek, miért volt jelentősége hogy ott voltak, hogyan viszonyultak hozzád, csak egy voltál az arctalan tömegből, vagy volt valamilyen "érzetük", véleményük vele szemben, mit sugalltak az arcaik, ha megszólaltak volna mit mondtak volna, kik voltak az egyes emberek - keresd ezekre a kérdésekre a választ és választ kapsz mi elől menekülsz, mi nyomaszt.
2019. okt. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!