Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodok a tanárommal...

Gyakran álmodok a tanárommal miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Vizsgaidőszak?(bár azok most épp nincsenek)

Félsz attól,hogy milyen lesz a jövőd,vagy hogy mit érsz el?

Szereted azt a tanárt,vagy utálod?

Lehet azért,mert izgulsz valamiért,ami esetleg azon múlik,hogy mennyit tanultál..

Vagy esetleg példaképnek tartod azt a tanárt..:)

2010. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Félsz attól,hogy milyen lesz a jövőd,vagy hogy mit érsz el? igen a válasz

Szereted azt a tanárt, igen a válasz

2010. júl. 18. 19:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodtam a tanáraimmal,akiket szerettem.Én is félek a jövőmtől.Példák kellenek neked is,ahogy nekem is..szóval lehet,hogy ezért..vagy hiányzik a tanár,mert szereted..
2010. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen van hogy hirtelen egy aproságrol az eszembe jut és utána meg nem akar kimenni onnan. suli időben is gyakran álmodtam vele volt hogy hetente töbször és azok közül hasonlo dolgok igazábol is megtörténtek. utánna nem sokra.
2010. júl. 18. 20:20
 5/19 A kérdező kommentje:
szerintem azt mit jelenthet hogy levelet kaptam tőlle?
2010. júl. 18. 20:21
 6/19 anonim válasza:
Mármint álmodban kaptál levelet? A valóságban pedig még soha? Mondhatnál néhány részletet, pl. vonzódsz-e hozzá, lehet-e ez fellángolás, vagy tényleg csak egy kedvenc tanárról van szó.
2010. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen álmomban kaptam tőlle levelet és elkeztem olasni de akkor hrtelen felébredtem. meg volt olyan is hogy álmomban kikaptuk a dogát és a doga hátulján is volt egy levél de akkor elkezdtem olvasni és felébredtem. igen tetszik régota már. megf még sok álmom volt vele.
2010. júl. 18. 20:42
 8/19 anonim válasza:
Hát, ha tetszik, és álmodban üzenetet kapsz tőle, akkor valószínűleg arról van szó, hogy szeretnéd, ha fontos lennél neki, közeledne feléd, várod, hogy jöjjön tőle valami viszonzás, valami kitüntetett figyelem. Nem csoda, ha gyakran álmodsz vele, és álmodban újraéled a vele kapcsolatos emlékeket. Fiatal és férfi? (Ha nem vagyok indiszkrét :).)
2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen férfi fiatal
2010. júl. 18. 20:53
 10/19 anonim válasza:
Ez bizony nem ritka, és tudom, hogy rossz, ha reménytelen, márpedig általában reménytelen. Az álmaidat legalább megfejtettük, azt hiszem :). Arra vigyázz csak, hogy ne keverd össze a valósággal (tudom, nagyon közhelyes mondat), de velem előfordul, hogy az álombeli emlékek úgy élnek bennem, mintha valóságosan is úgy viszonyulna hozzám a bennük szereplő személy (jó és rossz értelemben is). Egyszóval ne érezz kiábrándultságot, ha az iskolában nem azt a tanárt látod viszont, akit megálmodtál.
2010. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!