Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy egy befőttes...

Azt álmodtam hogy egy befőttesüveg vagyok, tudja esetleg valaki, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Olyan 3 éve történt hogy azt álmodtam hogy a TESCO egyik polcán egy befőttesüveg vagyok, és nézem ahogy a vásárlók járnak-kelnek előttem jobbra-balra. Az egész elég sokáig tartott, olyan 20-30 percnek éreztem. Azóta gondolkodom a mélyebb jelentésén, de sehogy sem sikerült rájönnöm.

Nektek van valami ötletetek?



2019. nov. 27. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
😃 Nem ettél gyümölcs kompótkát mostanában? De lehet, hogy szeretnél enni és várja a polcon lévő gyümölcs kompót, hogy wellness szabadságra mehessen hozzád és élménycsúszdázhasson, hogy utána jót beszélgethessen poci pajtással majd tovább csuszanva az élmény csúszdán kijöjjön a hátsó ajtón a wellness központból. 🙂
2019. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

Az álmok nem jelenthetnek olyan dolgot, amit nem tudnál, mert minden amit érzékelsz álmodban azt a saját agyad generálja. Szóval, ha nem tudod akkor nem jelent semmit.

De az is lehet, hogy titkos vágyad, hogy befőttesüveg lehess a TESCO-ban. :-D

2019. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Három éve? És azota semmi edénytudat?
2019. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, tudat alatt várod, hogy hasznos tartalommal töltsenek fel.
2019. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Lekvárnak lenni nem sok jot jelent.
2019. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kupakkal vagy anélkül?

A befőttesüveg sok mindent kibír, bírja a meleget, hideget, tehát szélsőséges helyzetekben is helytáll. Viszont van egy pont, aminél elpattannak az idegei és vagy összeomlik, vagy végleg használhatatlanná válik. Tiszta a lelkiismerete, mert mindenki átlát rajta, vagy tudja hogy mi rejtezik benne. Befogadó típus, de ha kiborul, akkor mindent rázúdít arra, aki a közelében van.Szereti ha stabilitást érez maga alatt, a többi üveggel nehezen fér össze, kissé magának való. Kettősség jellemzi: masszív, de mégis törékeny alkat. Másoknak görbe tükröt tud mutatni, ha olyan a helyzet. Irányítható belül, időnként ürességet érez, de önmagától nem tud feltöltődni.

Tud savanyú, édes és keserű is lenni, de nem rajta múlik mikor milyen, hanem a belétáplált dolgoktól.

Gyermekkorában felfúvódott, avatottan formálták, önálló döntése nem volt benne hogy mi és milyen legyen.

A sors kezére van bízva. Érheti olyan csapás, amit esetleg kupakolva kibír, anélkül nem. Így hisz a kupakolás segítő csodájában. Hisz abban, hogy le kell zárni mindent, amikor eljön az ideje. Tudja, hogy a kupakolás ugyan teljessé teszi, de minden kihűl egyszer. De az emlékek megmaradnak, lehet hogy belül erjednek, megromlanak, de maradnak ép, használható emlékek is, amit másoknak át tud adni, amikor végleg lemond a kupakolásról.

A sors keze miatt bárhová vetődhet, akár egy TESCO polcára is. Mivel zárkózott alkat, nem szereti hogy annyian nézik és esetleg bírálják tiszta lelkisége miatt, mert hogy a romlottsága is mindenkinek feltűnik. Ez egy befőttesüveg életében maga a rivalda, az exhibicionizmus. És ott van már három éve. Az emlékekben, mert van aki átélte őt, és mintegy lélekvándorlásként benne tovább él.

Hát ennyi... Kupakra fel!

2019. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy konzervatív vagy, ennél már csak akkor lennél konzervatívabb ha egy babkonzerv lettél volna
2019. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A konzerv címkét ne ragaszd rám, én átéreztem a befőttesüveg érzést, üveges szemekkel nézve magam elé, és ha babkonzerv lennék, akkor is ki próbálnék törni szorult helyzetemből és új idők új szelein szárnyalnék...
2019. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelent hogy szeretnél befőttet enni. Vagy sokat voltál a tescoban és tetszik az egyik vásárló vagy eladó aki a befőttesüvegeket válogatta, és így szeretnéd úja látni, esetleg azt szeretnéd hogy hazavigyen.
2019. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!