Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tapasztaltatok már olyat,...

Zsabra01 kérdése:

Tapasztaltatok már olyat, hogy rémálomban vagytok, és tisztában vagytok vele, hogy álmodtok? Mégis le kontrolálja azt, hogy megtudjam változtatni?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen volt, egy elhagyatott folyósón voltam, előttem ált egy ember, minden áron azt akarta kövessem, nem módra vagy ilyesmi csak csendben volt és bele markolt a nyakamnál a ruhákba és húzott magával egy darabig, amég nem követtem magamtól! Itt már rájöttem, hogy álmodok! De nem akartam felébredni, először úgy voltam vele, hogy átkapcsolok, de ez nem sikerült. Utána rá akartam támadni a fickóta, ami megint akadályba került amint megpróbáltam megütni, lelassultam ezt tipikus! Ott döntöttem el, hogy akkor felébredek! Ami szintén balul sült el! Becsuktam az álmomban a szemem, és kizártam mindent, csak az volt a fejemben ébredjek! Majd ezután ami tényleg rám hozta a frászt az az volt amikor becsuktam a szemem 2-3 másodperc múlva megjelent egy fehér fény! Teljesen nyugalmi állapotba kerültem, és hirtelen mintha valaki a fejemre spriccelt volna vízzel, hogy felébresszen kinyitottam a szemem, és a jelenlegi szobámban voltam, azt hittem ébren vagyok, hát nem! És itt már egy átlátszó kísértet csesztetett! Fogta a tekarómat és teljesen rámterítette miközben feküdtem, utána egyre világosabb lett a takarón kívülről és minél fényesebb lett kívül annál jobban nyomott a takaró! Nem tudok rájönni mi a franc volt ez!
2019. dec. 6. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Alvászavarnak hívják, általában ártalmatlan. Ilyen a narkolepszia, az alvajárás, alvási paralízis, ébredés kor halucináció, álmatlanság (inszomnia néven is szokták említeni), és van még pár. Érdekes olvasmány.
2019. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

* ébredéskor (telefon mindig kijavít)

Több ismerősöm is átélt hasonlót, az egyik az alvási paralízis amit az egyik többször is megtapasztalt. Oka az, hogy a REM alvás idejére a szervezet ideiglenesen lebénítja az izmokat, és néha ez ébredés kor még hat. KB 10 mp-ig tart nála, beszélni tud, de a testét nem tudja mozgatni. Elég ilyesztő tud lenni. Egy másik ismerősömnek ébredés kor elég durva halucináció voltak, még a szoba is mozgott, úgy élte meg mintha igazi lett volna. Csak ébredés kor történt és csak néha, de ez is ilyesztő tud lenni. Nekem csak a férjem beszél álmában. :)

2019. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* ijesztő. Ma ez nem megy :)
2019. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltak hasznos infórmációk! De amint azt írtam mikor először azthiszem ébren vagyok valójában egy másik rémálomba kerültem csak! Utána ébredtem fel csak nehezen. De valóban vannak alvászavaraim az elmúlt 3-4 napban kezdődtek!
2019. dec. 6. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Júj én meg tegnap este azt álmodtam, hogy készülődünk szeretkezni a feleségemmel. Bement a fürdőszobába a feleségem, erre nem ő jött ki, hanem a szomszéd 70 éves néni. És közelített felém, fel akartam ébredni, de nem ment, teljesen kétsègbe estem. Szerencsére mire pont az ágyamhoz ért felébredtem. Olyan valósnak tűnt a dolog, megviselt nagyon. Szerintem este túl sokat ettem azért lehetett ez😅
2019. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!