Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy ( sárkányöl...

Azt álmodtam, hogy ( sárkányölő) szent György kardjával harcoltam, én lettem az örököse . Ez mit jelent jót vagy rosszat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Tök hihető, hogy pont tudod hogy nèzett ki a kardja. Mesèld màr el miven is màs mint egy korabeli hosszùkard? Mert az, hogy belemagyaràzol az àlmodba dolgokat nem igazànt jelent semmit...
2020. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 felesleges részlet, az álomban vlki mondhatta. szerintem jót.
2020. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

#1

Gondolom alkoholos filccel rá volt írva, hogy "(Sárkányölő) Szent György tulajdona"



(Nekem is egyből az ugrott be mint neked)

2020. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy tűzkard volt, elég vaskos markolattal, ha jol emlékszem. . Mivel ez egy álom volt, nem figyeltem a “részleteket” . Csak gondoltam, megkérdezem.
2020. jan. 5. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is álmodnék már egy hasonlót, állandóan csak kirándulást meg hétköznapi dolgokat álmodok pár éve, régen álmodtam talán sárkánnyal, meg hogy úsztam a levegőben, ezenkívül semmi extra, mondjuk, hogy egy vulkánból kijövő démonnal találkozom, aki aztán megirja a házimat, vagy a terminátor megkéri anyám kezét vagy a kutyám levágja a hajam... :SDD
2020. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja tűzkard, az lehet más is

Rövid jelentés : a lángoló kardról való álmodozás könnyedséget, részvételt és odaadást jelenthet.

[link]

2020. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor imádkozz szent Györgyhöz és előbb utúbb megtudod miért volt az álom..
2020. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zoro86 ***** válasza:
Valami jó cuccot szívhattál vagy nyomattál ha ilyen jókat álmodsz.
2020. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
S honnét jött, hogy sárkányölő a kard?
2020. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!