Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik olyan hogy ha valakine...

Létezik olyan hogy ha valakinek szinpatikus vagy, és gondol rád, de nem tud találkozni velem, ezért álomban találkozunk?

Figyelt kérdés
Amit én csinálok arra ő reagál egy Közösségi oldalon. Amit ő tesz közzé arra én reagálok, de sose tudom hogy ő pont mire készül, egyszerűen csak úgy kelek fel hogy vele álmodom. Aztán belépek a Közösségi oldalra, és már látom is hogy bejegyzést tett közzé. Ha én közzé teszek egy videót akkor, ő pár óra múlva közzétesz egy videót amiről nem tudhattam hogy megoszt valamit, sem azt hogy közzé lesz téve azt amit megoszt! Majdnem minden úgy van vele kapcsolatosan ahogy én érzem. Szinte minden rezdülését érzem,... Érzem hogy boldog, vagy ideges éppen. Mi ez? Mit jelenthet ez?
2020. jan. 7. 23:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Onnan tudom majdnem mindig hogy most ő fent van a közösségi oldalon hogy reggel mikor kinyitom a szemem, akkor vele álmodok. Vagy ha nappal van akkor minden pórcikámban érzem, hogy most fent van. És megnyitom az oldalt és ott is van! Mi ez a pontosság? Az ötös lottót is így érezhetném !!!
2020. jan. 7. 23:53
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2020. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Erre annyit tudok írni, hogy nincs olyan szó, hogy szinpatikus. Mert a kérdés egy hulladék.
2020. jan. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik ilyen.
2020. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Skorpió87 ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire ismered ezt a valakit, kicsit kusza a kérdés, de igazából itt arról van szó, hogy ráhangolódtál, egy rezgésen vagytok. Aztán, hogy ebből mi várható, ,mi nem, azt nem lehet tudni, nekem is volt már "hasonló" történetem, ilyen rezgés érzés szinten. Hasonló lelkek vagytok, azért van ilyen érzésed, akár gondolhat rád, de ahhoz kellene valami kontaktus is...
2020. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig létezik! Leírtam! És nem hazudok! Ez mindig így van!
2020. jan. 8. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy egy pszichopata, aki követ és te rá vagy kattanva, vagy egy valódi lélektestvér (ami elég ritka). Erre itt nem kapsz megfelelő választ. A lényeget úgyis akkor tudod meg, ha találkozol vele, személyesen. Lehet, hogy egy átkozott nagy csalódás. Van ilyen.


Addig is keress arra rá, hogy "lélektestvér", "ikerláng", "duálpár". És ez a valódi életben iszonyúan ritka, valamint attól, hogy a leleked másik fele, nem biztos, hogy élő emberként szívesen és boldogan élnél vele.


Ha pszichopata, akkor elég nagy baj van, de az hamar kiderül.

2020. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Skorpió 87! Köszönöm! Igen erre gondoltam én is! Sőt akkor ezek szerint gondol rám ő is. Ez a rezgés csudi jóó, mert sok jó energiát kapok tőle, hisz a lelki világa nem áll tőlem távol! Igen és többször jelezte hogy vagyis inkább diszkréten írta hogy érez engem. Diszkréten tudatta velem hogy érez, és ez jó érzés! Azért volt olyan kesze kusza az írásom, mert késő este volt mikor írtam, plusszba még meg is vagyok fázva! Hálás köszönetem Skorpió 87! Nagyon kedves és értelmes ember vagy! Amúgy ezeket a dolgokat tudom, csak kíváncsi voltam hogy mások hogy vannak ezekkel a dolgokkal! Szép estét kívánok!
2020. jan. 8. 20:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Az Kizárt dolog hogy pszichopata!Azért köszönöm szépen! Miért a pszichopata jellemző hogy így érez? Úristen!!!!
2020. jan. 8. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!