Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban a bal...

Mit jelent, ha álmomban a bal vesémbe harapott egy egyszemű, küklopszra emlékezető gollam? (tényleg fájt)

Figyelt kérdés
Már csak arra emlékszem, hogy lassan haladok lefelé egy liften, ami a szabadban van és alattam mindent beborítanak a naracssárga, piros gyönyörű falevelek. Hallom, hogy valaki mondani akar valamit (nem az igazi nevemen) és azon kezdek gondolkodni, hogy hová megyek és mi lehet a baj. Aztán már nem tudom eldönteni, hogy ott vagyok, vagy az ágyamban, végül az ágyamban arra riadok fel, hogy az a cucc ráveti magát a vesémre és fáj (de pillnatok alatt elmúlt. Biztos te is álmodtál már olyan, hogy valaki kést szúr beléd).

2020. jan. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Azt jelenti, hogy közeledik az idő, amikor itt kell hagynod ezt a világot.
2020. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Hogy a szezonnyitó meccsen nem a Fradira kell fogadni!
2020. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Élénk a fantáziád.
2020. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Sok volt vacsorára a bableves meg a túrós csusza egyszerre.
2020. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy fel volt ütve sütőporral a koksz amit az aluljáróban vettél.
2020. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csökken benned a lelkesedés a szenvedélyed iránt(haladok lefelé egy liftben). És elárasztanak a szerelmes(narancssárga) és indulatos(piros) vonzó üzenetek(falevelek). Érzelmileg befolyásolnak(hallom, hogy valaki mondani akar valamit), de nem hozzád szólnak, hanem mint egyéb érintett vagy jelen(nem az igazi nevemen). És nem tudod eldönteni, hogy neki, vagy neked van-e igaza(kezdek gondolkozni, hogy hová megyek). Aztán nem tudod eldönteni, hogy idegen(ott vagyok), vagy barát(vagy az ágyamban). A benned motoszkáló kisördög(küklopszra emlékeztető gollam), szerint nem jó az életfelfogásod(bal vesédbe harapott), ami nagy fájdalomként hasít beléd.
2020. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!