Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akik álmodtak a "fekete...

Akik álmodtak a "fekete sárkánnyal", hogy nézett ki?

Figyelt kérdés

nemrég nekem is volt, egy álmom, s ahogy olvasgattam az oldalon, egy-két másik kérdezőnek is szereplője volt a fekete, és érdekel, nektek milyen volt....


a másik része a kérdésnek, hogy ez mit jelenthet? belső félelem, tudatalatti?



2020. jan. 14. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fekete volt,de kegyetlenül be voltam kábítózva, szóval lehet nem álom volt.
2020. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én zöld sárkánnyal álmodtam.
2020. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogatlan! 😂
2020. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Egyfajta kapuőr,ha sikerült átrágnod magad rajta megtisztulsz..Minden okkultista,sátánista,lucifeiánus találkozik vele.A sárkányhoz kapcsolódó legerősebb tulajdonság a hatalomvágy,a fekete szimbolikája lehet a tudatalattiban rejtőző mint beavatás,sötétségtől való félelem,vagya Jin őserő,a befogadó,a nagy Anya,a gondoskodó stb..Ha te ezt a vágyadat félsz kifejezni akkor nyomod le a tudattalan tartományba..esetleg több van a hatalom-irányítás utáni vágyból mint kéellene..


Márészről pedig a galaktikus háborúk története világosan leírja a Sátán lelkének és egyben új fajnak uniómágiával való létrehozását és egyesítését egy bukott angyal és egy drakonida sárkány szövetségeként,tehát nemcsak szimbolikus,hanem létező entitásokról is szó van..de még a konteósok is erre a hatalomra fröcsögnek nap mint nap,elég ha megnézed az illuminati piramisának felosztását,alul a sárkány lélekesszenciásokkal,felül pedig a luciferekkel,szóval rád bízom mit látsz bele én leírtam..

2020. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki, hát fekete volt és sárkány. Az álmokban megjelenő állatok, személyek sokszor szimbólumok, azaz önállóan nem értelmezhetőek csak a teljes álommal együtt. Teljesen mást jelent pl. egy alma ha arról álmodsz hogy egy virágos kertben nyáron napsütésben csemegézed a fa alatt, vagy ha egy sötét helyen majd' éhenhalva mert nincs más étel. Pedig mindkét álomképben alma szerepelt, de mégis mennyire más a jelentése közben ugye?
2020. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem tudom mert sötét volt
2020. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2 köszi. :)

#3 😂😂, de nem.

#4 köszönöm, hogy kifejtetted. :)

#1, #5 most komoly?

a szín a stimt persze a kocsi is fekete, de nem mindegy, hogy az most Lada kombi, vagy Jaguar I-Pace. Mert egyszerűen nem az, és kész. Rengeteg alakú, formájú mitológiai sárkány van, azokra szeretnék szűkíteni... ugyan olyan? hasonló, vagy egészen más?

Az almafa jó példa ha minden almafa ugyanúgy néz ki, azonosak a körülmények, egyenes a törzse vagy elhajlik? milyen vastak, milyen magas, jonathán vagy birs? élő vagy korhadt? persze én sem adtam meg a szűkítési kulcsokat, de ez tudatos volt...

szólhatna úgy is hogy (kik álmodtak "fehér emberrel", hogy nézett ki?) 1. a világon bárki lehet, 2 elég gyakori szereplői az álomnak az emberek 3. arra is azt mondanád h fehér, nem barna vagy szőke?


még egyszer köszi a többieknek,

5 kicsit lehet túltoltam... köszi az észrevételt, de az szándékos ;), az alakja érdekel, a színt ismerjük.

2020. jan. 14. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Feketét még nem láttam, de szürkét és zöldet igen.

Az 5. válaszadóval egyet értek, vannak köztük kapuőrök is, én a zöldet egy kerek kapuban láttam vagyis a kapu szélében kapaszkodott a hatalmas karmaival és engem nézett a sárga szemével. Másodszor mikor láttam akkor már bent volt a kapun belül, kiegyenesítette a hosszú nyakát az ég felé egy hatalmasat üvőltött és elrepült.Azt hiszem azt az üvöltést az életben nem fogom elfelejteni.


Még régebben voltam egy előző életek utazáson és ott volt egy érdekes találkozóm. Miután végig néztem egy előző életet az utaztaó utasításait követve bementem egy templomba az oltárhoz és mikor mondta, hogy most már jöjjek ki észrevettem az oltártól balra egy ajtót, kinyitottam. Egy hosszú keskeny folyósó volt,az egyik oldala a padlótól a plafonig zsúfolásig volt régi könyvekkel a másik oldal teljesen üres fehér fal.

Észrevettem, hogy a folyósó legvégén van még 1 ajtó, odaszaladtam és kinyitottam, hófehér fény töltötte be a termet, ami kör alakú volt, de nem voltak falai a távolban mindenütt hegyek- hegycsúcsok voltak.A terem közepén annyira vakító fény volt azt néztem, mert láttam valami mozog benne és akkor hirtelen megláttam egy szárnyat. Hangosan ki is mondtam, denevér!? Közelebb mentem és akkor megláttam, egy sárkány volt az,szürke színű és szeretet áradt a fényéből. Nekem akkor azt mondta az utaztató, hogy ő a szellemi vezetőm.


De,ahogy az egyik hozzászóló is írta neked, nagyon nem mindegy, hogy mit álmodtál vele. Na, meg persze az sem mindegy, hogy előző nap mit néztél a tévében,vagy esetleg olvastál,mert amit látsz és hallasz,vagy amin sokat gondolkozol, azok megjelenhetnek álmaidban is. Ha dolgod van azzal a sárkánnyal úgyis találkozni fogsz még vele. :)

2020. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben kutató voltam a meglévő leletek egy ragadozó dinoszauruszra utaltak t-rex alfajra legalábbis a méretek alapján, egy mocsárba kerültem, korhadt fák, szállingózó köd, kénes bűz keveréke az állott vízzel, kb térdig merülve caplattam a szutyokban... találtam koponyákat s vázakat, temetőszerű volt, triceratops hoz hasonló fej, két csavaros szarv mint a rackának, a fogai s az állkapocs mint a ragadozóké (kb 120-150cm hosszú, és 80-100cm széles).

majd romokra lettem figyelmes, görög stílusú dór oszlop maradványokkal. közeledtem felé, de megtorpantam, furcsa nem e világi morgásra vagy üvöltésre lettem figyelmes. Nem hasonlított egy filmes effektre sem (jurasic park, Trónok harca)

komolyan nem, nem ismertem valóban hidegrázás volt.

Végül az oszlopok mögül kilépett, ében s obszidián fekete volt, lila szemek,

6 végtag (2 melső, 2 hátsó és egy pár szárny), a négy lábon durván 1-2 emelet magas, a hossza úgy 2-3 talán 4 emelte is megvolt... agár szerű vékony alkat, tartása a medvére hasonlított. hosszú nyak ahhoz képes keskeny fej, a 'koronából' a hosszú tüskék emelkedtek ki, szarva úgyszintén csavart volt. Ijesztő, monumentális és tiszteletet parancsoló kisugárzása volt, de gyönyörűen nézett ki.

Hogy a félelem vagy az ámulat éreztetett e fel azt nem tudom, egyszerre volt mindkettő....

A tiétek, hogy nézett ki? kígyószerű? a mellső lábak helyett szárnyak voltak (mint a skyrimben)? milyen volt a fej?

"Hogy nézett ki?"

2020. jan. 16. 10:55
 10/13 anonim ***** válasza:
:O
2020. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!