Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthe?

Ez mit jelenthe?

Figyelt kérdés
egy ilyen sziklas helyen voltam tudod ilyem elhagyatott kopar videk sziklas homokos stb es bementem egy barlangba aztan mentem beljebb es beljebb es lattam egy alakot aztan elkezdett futni felem es mikor oda ert hozzam meglattam az arcat (mimtha telefonnal vilagitanek ugy lattam) es en voltam az csak csukva voltak a szemeim es ugy neztem ki mint aki meghalt volna es televan vagassal.2napja hogy ezt almodtam es ja tokre nagy hatassal volt azaz alom ram jelenleg is
2020. márc. 29. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok nehézségbe ütközöl(sziklás hely), de nincs akivel megoszd az érzéseidet(elhagyatott), ezért bizonytalanság van benned(kopár), magányosnak érzed magad(homokos). Ezért mélyen magadba nézel(bementem egy barlangba) és egyre csak gondolkodsz, tűnődsz(mentem beljebb és beljebb). Rájöttél hogy nem vagy egyedül(láttam egy alakot), aminek nagyon örülsz(elkezdett futni felém). Ez úgy hat rád, mint egy felismerés(mintha telefonnal világítanék). Mindig is itt voltál magadnak(én voltam), csak nem volt időd magaddal foglalkozni(csukva voltak a szemeim). Rájöttél hogy igazában nem is éltél(mint aki meghalt volna) tele vagy lelki sérülésekkel, dühvel, haraggal, indulatokkal(tele van vágással).
2020. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eső lett. Ha halottal álmodsz eső lesz:)
2020. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!