Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent nagyon gyors...

Mit jelent nagyon gyors metróval álmodni?

Figyelt kérdés
Kimentem egy metró állomásba (kb kelenföld fele lehetet) és ott volt még egy metró amire rá volt irva hogy gyorsmetró. (balaton fele ment kb de nem vagyok benne biztos csak a vágány volt arra) Csak egy felújítot Ev3 nak kinéző metró jöt ott, el is gondolkodtam hogy lesz ez gyors de miután elindult vagy 5-800 km/o al ment. 140km hoszú volt a metróvonal (bemondták) és valakit megkérdeztem hol kell leszálni ha az otthonomhoz legközelebbi megálobba akarok és még a metróvezetővel is elbeszélgetem. Mit jelenthet?
2020. máj. 3. 07:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a megállóba összefutam az ofőmel.
2020. máj. 3. 07:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy 500-800km/h-val ment? Egy kötöttpályás szerelvénynek ilyen sebességre gyorsulnia elképesztő időbe kerülne, illetve természetesen a megállók között is hatalmas távolságoknak kellene lennie hiszen nem csak felgyorsulnia kell hanem - az utasbiztonság megőrzése mellett - lelassulnia is.
2020. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez csak állom volt. És ki volt irva a sebessége. Ja és nem ált meg a megálokba valamiért. Tudom hogy valóságba nem lehetséges
2020. máj. 3. 09:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyasmi mint a japán stb gyors vonatok csak nem olyan modernen nézet ki.
2020. máj. 3. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Japán leggyorsabb vonata a Shinkansen, ez kb 350km/h-s sebességre tud felgyorsulni. Nyilván nem véletlenül olyan a formája amilyen ez biztosítja a legkisebb légellenállást.


Az álmodban szereplő vonat egyrészt durván kétszer akkora sebességre volt képes másrészt nem olyan modernül nézett ki úgyhogy szerintem nyugodtan leszögezhetjük, hogy teljesen irreális volt az álmod. Emiatt jobb ha nem is tulajdonítasz neki semmilyen értelmet mert az irreális adatokból a leszűrt tanulság nyilván szintén irreális lesz.

2020. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Álmod azt jelenti, hogy kezdik a 4-es és az 5-ös metró építését eszeveszett iramban.

A viccet félretéve, a lényeg itt van: "Ja és nem állt meg a megállókban valamiért" (megj.:két lábon állunk, ezért az 'áll' szó két L)


Ez arra utal az álom nyelvén, hogy valahova el szeretnél jutni, de akadályoztatva vagy.

2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 ős metró már megépült! (*egyik hévet átnevezték 😂😂😂)
2020. máj. 3. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből még a legprofibb pszichológus sem mondja meg miért álmodtad... leírtál részleteket, csak pont azt nem amiből ezt meg lehetne "fejteni" - azt, hogy mit éreztél közben. Miért fontos hova megy a metró, miért akartál leszállni, miért volt lényeges hogy mennyivel megy (nyomasztó v. felszabadító érzés), mit beszéltél a metróvezetővel, kire hasonlított, ki volt még a szerelvényen, mit csináltak, hogy ért véget az álom stb. stb. stb.
2020. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!