Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Üzenhettek álmon keresztül?...

Üzenhettek álmon keresztül? Van jelentése?

Figyelt kérdés
Úgy 2 hónapja volt egy álmom. Igen, tudom, hogy elég későre kérdezek rá. Az álom több úgymond “jelenetből” állt, apró és rövid mozzanatokbòl. Reggel is a hatása alatt voltam és azóta is pontosan emlékszem minden egyes képére, részletesen. Miért nem felejtettem el? Vagy miért idéződik fel bennem újból, és elgondolkodtat? Létezhet, hogy tudatni akartak valamit velem odaföntről? Köszönöm szépen előre is a segítő válaszokat! 🙂

2020. máj. 18. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

"Létezhet, hogy tudatni akartak valamit velem odaföntről?"


Erre senki nem tudja neked megmondani a választ, aki ezt állítja, az hazudik. Úgy értelmezed, ahogy neked szimpatikus. Ha pozitív hatása lehet az életedre, akkor elmélkedj rajta :)


Egyébként nekem is vannak álmaim, amikre évek óta emlékszem, pedig semmi értelmük nincs.

2020. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Álomban csak te üzenhetsz magadnak.
2020. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem fentről üzennek az álmaidban, hanem a te tudatalattid küld neked, kontroll, tudatos gátlások nélküli üzenetet.


Azokra az álmokra emlékszel amelyek erős érzelmi töltéssel rendelkeznek (akár pro akár kontra).

2020. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!