Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez a délutáni...

Mit jelenthetett ez a délutáni álom?

Figyelt kérdés

Tegnap történt reggel 6 órakkol aludtam el és délután 2-3 ig tartott az álmom ébredés előtt olyan 20 perc aladt álmodtam ezt le


Az álmom:

Este játszódott hogy én mentem szólni a szüleimnek hogy úgy érzem hogy valaki itt járkál az udvarunkon 1 hete és akkor apával ki mentem a szerzámos kamrába (a szerszámos kamránk egy nagyobb ház szerűség nincsen padlása) na én azt álmodtam hogy van a kamrának padlása. Ki mentem apával én fogtam egy erősebb fényű lámpát és világítottam neki fel meg mindenfelé fent volt egy kisebb lyuk és akkor lehetett látni hogy valaki van a padláson.

Az nap apám nem tett semmit be mentünk vissza a házba és el jött a másnap este. Apa ki ment és le szedte azt az illetőt a padlásról és megverte. Anyával az balakon keresztül néztük hogy mi is történik. Ahogy apa le húzta azt az embert ( olyan 30-40 év körüli kopaszos ember lehetett egyébként személyesen nem ismerem de mivel az álmomban van bizonyára láttam őt valahol) és akkor..láttuk hogy az embernek nincsen lába csak törzse és apa szét vert a fején egy sörös üveget és aztán kiderült hogy annak az embernek van lába fel ált 2 lábra mintha csak oda varázsoltak neki egy lábat és ki szaladt. Anya közben közölte nekem hogy: "Hé én ezt az embert ismerem osztálytársam volt halottam hogy többen is el zavarták gondolom itt akart laknia padláson"


És ennyi volt

a szüleimnek is el meséltem egyébként



2020. máj. 26. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
semmit
2020. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az álmok csak akkor jönnek, ha nagyon aktívan használod az agyad, ez természetes. De értelme nem sok, ha visszatérő, akkor sem. Szia!
2020. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleged volt belőle(este játszódott), hogy követnek a fiúk(valaki itt járkál az udvarunkon) akaratod ellenére(1 hete) és jelezted a szüleidnek(mentem szólni). Apád mondta, hogy ilyenek a fiúk ez természetes(-val kimentem a szerszámos kamrába) tetszel nekik(padlás), de te erősködtél, hogy téged ez zavar(fogtam egy erősebb fényű lámpát..). Nem akarod, hogy kikezdjenek veled(volt egy kisebb lyuk..padláson). Aztán lépett apád az ügyben(Az nap..másnap este). És elhajtotta agresszívan az udvarlókat(kiment és leszedte az illetőt a padlásról és megverte). Anyával gondolkoztunk(néztük hogy mi is történik) mi lesz(az ablakon keresztül) ennek a vége. Tapasztalt(30-40 év körüli), jószándékú(kopaszos), védtelen(nincsen lába csak törzse) embereknek a fejébe verte(..szét vert a fején), hogy ne gondoljanak rád(sörös) felejtsenek el(üveget). Aztán menekültek tőled a fiúk(..lábat és kiszaladt). Anyám sajnálta, hogy egyedülállók szívesen elfogadta volna őket vejének(Anya közben..).
2020. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2020. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aszt jelenti hogy majd be fognak törni hozzád.



Üdv.: 404 Error

2020. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!