Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért találkozok apámmal...

Miért találkozok apámmal álmaimban? Infók és háttér lent.

Figyelt kérdés
Apám a születésem után elvált anyámtól, mert mindig részeg volt és veszélyt jelentett volna ránk. Másfél éve láttam utoljára, azóta nem keresett és én sem. Mindig magyarázkodott hogy keresni fog, meglátogat, stb. Eddig kétszer tettem felé lépéseket a keresésére, de ő sosem foglalkozott velem. Egy ideje gyakran találkozom vele álmaimban, de sosem pozitív az élmény. Legutóbb annyit mondott, hogy "Utállak fiam, sajnálom hogy így kellett megtudnod." Máskor pedig iszik, vagy észre se vesz. Mit jelentenek ezek az álmok?

2020. jún. 8. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti: Kezdesz beletörődni, hogy nem érdekled apádat(utállak fiam). felesleges keresned.
2020. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2020. jún. 10. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet könnyű ezt feldolgozni. Az életben begyűjtött sérelmeket is, álom során is próbálja feldolgozni maga módján a tudatunk. Én nem hinném, hogy valójában utál. Más lehet a háttérben, szerintem olyan, mintha szégyellné magát, vagy nem tartaná magát méltó apának és inkább elkerül.Talán magát utálja legjobban. Nappal próbáld meg objektíven átlátni a helyzetet. Tudatosítani magadban, hányadán állsz vele. Akkor az álmod is idővel átalakul majd.

Nekem anyám ivott és volt vele sok konfliktusom. Már nem él. Olyan napokon, mikor szeretettel gondolok rá és a szép emlékekre, akkor általában jó álmom van vele. Ha a rossz emlékeken rágódom vele kapcsolatban, akkor egyből rémálmaim vannak róla.

Tehát mindenképp hasznosabb a rosszat elengedni, próbálni túllépni, megbocsájtani. Nem terhelni feleslegesen a lelkünket.

2020. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!