Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom visszatérően...

Miért álmodhatom visszatérően azt, hogy az ablak kiesik a keretéből?

Figyelt kérdés

Legtöbbször abban a lakásban ahol felnőttem, pedig nem emlékszem, hogy ott hasonló probléma lett volna, tehát mozgott volna a keretben az ablak.

Van mikor kiesik és úgy tartom meg kézzel, van hogy csak a fele esik ki és lóg a levegőben...

Általában tudom értelmezni az álmaimat, végiggondolva az életemet, foglalkoztató dolgokat, napi eseményeket...de erre nem tudok rájönni.

Sok éve időnkénti visszatérő álom. Mire utalhat?



2020. jún. 18. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem évekig visszatérő álmom volt, hogy megyek át az úttesten és felbukok az úttestet körülvevő betontéglákban és zuhanok rá az úttestre

Mindig nagyon megviselt ez az álom volt, hogy fel is ébredtem úgy megijedtem állandóan pedig csak egy esésről van szó

2020. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem az úttest az életed lehet, amin haladsz, azaz az egyik állomáspontjától a másikig. Az útpatkák életed állomáspontjai. Az álmod pedig, hogy félsz ha valami következő állomásponthoz ér az életed, új suli, új munkahely...félsz, hogy nem tudsz vele megbírkózni-ez lehet, hogy visszaesel az úttestre.


Na de az enyém...? :D

2020. jún. 18. 14:41
 3/6 senkise v válasza:
Valqmi közöd vqn ablakokhoz foglalkozásilag?
2020. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami "hamis szemüvegen keresztül" mások véleménye, 'szemüvege' alapján szemlélted a világot. Alakítsd ki a saját véleményedet, ami neked , belső érzésre , őszintén jön. Legyél őszinte magaddal is.
2020. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan lehetőségekre világít rá, amelyekről ugyan tudsz, de nem tudod megragadni őket.
2020. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy elkerült valamilyen akadály előle.

Tehát, hogy eddig is látta őket az üvegen keresztül, de nem akart, vagy nem tudott érte nyúlni.

A lehetőségek, valamilyen lehetőség után nyúlni.

És hogy akkor elhárult valamilyen akadály. Mert most már nem csak látni tudja, hanem most, hogy elkerült előle az üveg; meg is tudja érinteni, el is tudja érni az adott lehetőséget, ami szembe jött.

Azt hiszem, talán szerencsés időszakra utalhat; hogy most jött el a te időd valamire, Kérdező. Tehát, hogy most pl úgy állnak a csillagok, hogy érdemes valamibe belekezdeni, valamit elindítani, mert sikeres lehetsz benne. Mert most hárult el az a bizonyos akadály. Lehet, hogy az belső akadály volt, lehet, hogy az külső körülmény; de most jelenleg nincs közötted, meg a dolog között üvegfal. (4.voltam megint.[De amúgy a többiek gondolatát is jónak találom, 5-ösét is.])

2020. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!