Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek milyen élményei vannak...

Kinek milyen élményei vannak a tudatos álmodással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Mit álmodtál?

Honnan tudtad, hogy nem a valóságban vagy?

Hogy léptél ki? Mi jelezte azt, hogy mindjárt felébredsz?

Attól, mert tudatosan álmodtál, még hallottad az ébresztő hangját és felkeltél rá?

A tudatos álom ugyanolyan gyorsan telik, mint a rendes álom?



2020. jún. 19. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon jó volt az összes ilyen.


Mindig mást. Áptalában vagy korlátlan képességeket gyakoroltam irányítani, vagy meditáltam.


Leteszteltem. Megnéztem érzetre, hogy milyen létezés megélési állapotban vagyok.


Vagy túlságosan kipihent lettem, vagy olyat gyakoroltam, amit nem szabadott ezért felébresztettek fentről.

Egy érzés jelzi, a tudatállapit úgy változik, minél inkább kipihent az elme.


Nem volt ébresztőm, de tudatos álomnál olyan állapotba meditáltam magam mindig, ahol szűrtem a külső ingereket. Képes voltam elkülöníteni az álombéli ingereket, és a testem ingereit, szóval én dömthettem, mikor zökkentem ki magam a folyékony halucinációból, amit álomnak nevezünk.


Hát ez jó kérdés. Szerintem változtat rajta, mintha a kettőbközött lenne. Gyorsabb az elme, de máshogy.

2020. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én még nem vagyok túl profi, nem tudom szándékosan előidézni, de néha néha jön. Többször vagyok egyszerű figyelő, mint irányító sajnos, de már sokszor sikerült azért az utóbbi. Általában akkor jövök rá amikor egy olyan valószínűtlen helyzetbe kerülök, hogy hirtelen felmerül bennem, hogy talán egy álomban vagyok. Ez az a pillanat amikor megkezdődik a tudatos álmodás és hirtelen tisztán látom a dolgokat. Sajnos még sosem sikerült igazán hosszan és sosem sikerült maximálisan nekem irámyítanom az álmot, mert alapvetően nagyon intenzív álmodó vagyok. A legutóbb csak annyira volt időm, hogy körülnéztem és elgondolkodtam azon, hogy milyen részletgazdag és élethű amit elképzelek. Ahogy ránéztem a körülöttem lévő tájra nehéz volt elhinni, hogy a saját elmémben vagyok és igazából csak az ágyamban fekszem. Sajnos hamar felébrettem, de volt már ennél hosszabb is.
2020. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!