Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Telepatikus üzenetet kaptam?

Telepatikus üzenetet kaptam?

Figyelt kérdés
Már meg sem tudom számolni, hány álmomban szerepelt már egymás után egy fiú *első szerelmem*, és azt gondoltam, hogy csak azért, mert nagy hatással volt rám. De a tegnapi álmomban hallottam egy hangot, ami azt mondta, hogy "Keresd fel". Tudtam, hogy rá irányul a megszólítás. Nem tudom mit tegyek. Ez tényleg egy jel, vagy csak egy álom?

2020. jún. 24. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel és megtudid!
2020. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem hinném.Az első szerelmét sosem felejti el az ember.
2020. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
A telepatikus az a távgyógyszerész? ☺
2020. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon foglalkoztat téged valamiért. Talán rossz passzban vagy és hozzá szép emlékek kapcsolódnak. Én is mindig egy fiatalkori szerelmemre gondoltam, amikor valami bántott :)
2020. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

"A telepatikus az a távgyógyszerész? ☺"


Nem, a telepatikus az a jóllakott gyógyszerész :-)

2020. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de még ne nyisd meg a telepatikus üzenetet, mert akkor látni fogja, hogy elolvastad!
2020. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem telepatikus üzenet.
2020. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te akarsz vele találkozni, de attól még ugyanúgy felkeresheted. Ha megteszed, mesélhetsz itt, én kíváncsi vagyok miért jött ez neked (:
2020. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elvileg álmunkban felkerülünk az asztrál-síkra, vagy mi az, és ott tudunk üzeneteket kapni a felsőbb énünktől. (Szal a Mennyországból). De neked ez szóval elég egyértelműnek tűnik. Keresd fel. (Természetesen nem minden üzenet, amit álmodunk, de ez eléggé úgy tűnik.)
2020. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*Amúgy elvileg úgy lehet az álmokat megkülönböztetni, hogy vagy az elmúlt napok, hetek történéseiből, gondolásaiból egy katyvasz, egy massza; vagy pedig (amúgy valami elég erőteljesen megmaradó), ami nem az előző napi-heti történésekből, emlékeiből egy katyvasz, hanem egy ilyen újabb, egyéb dolog.

Valami ilyesmit hallottam. Tehát ami nem az emlékekből tevődik össze, az üzi. Viszont a rémálmok az megint egy más kérdés, azok nem tudom, hordoznak -e ilyen "felsőbb éntől való", vagy angyali üzenetet.

2020. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!