Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt a régi...

Miért álmodtam ezt a régi tanárommal?

Figyelt kérdés
Szóval óra volt èppen, de lecseszett és csalódott bennem , amit ki is nyilvánított . Valami videót néztem és hangosan elindult az órájàn. Nagyon rossz érzés volt, nem tudtam mire vélni. Való életben sosem történt ilyen, sőt szerintem egyik kedvence id voltam.
2020. júl. 22. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos "rossz érzés" feldolgozatlan maradt.


Igyekezz felidézni ezt az érzést és minél teljesebben átélni!

Az álom is ezt a célt szolgálja: hogy ébredéskor átéld és így feloldódjon

2020. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok a kérdésedre válaszolni, de köszönöm, hogy kiírtad! Eszembe juttattad, hogy ma éjjel én is egy régi tanárommal álmodtam. Az alsós osztályfőnököm volt, nagyon szerettem. Álmomban ő búcsúztatott gimnáziumban 12. osztály végen. ❤


(Pedig már hat éve érettségiztem, nem tudom, honnan jött ez az álom, de nagyon örülök, hogy eszembe juttattad.)

2020. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy esetleg hiányolod és fel akarod keresni? Hogy lásd, nem haragszik rád!
2020. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!