Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Álmomban volt nagypapámnál egy papírdarabka. Ráírtam (talán egy telefonszámot). Összehajtottam a papírt. Lent több!

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy az valamilyen totó szelvény volt.

Nagyapám akkor nyert 3 millió forintot.

Kérdeztem, hogy mikor kapja meg, pontosan nem tudom, hogy erre mi volt a válasz, de kb. 3-4 hónap múlva.

Kérdeztem, hogy akkor elmegy külföldre - talán Hawaiit kérdeztem - de rájöttem, hogy az neki túl meleg. Ő ezután Olaszországot említette.


Azt mondtam, hogy tudtam, hogy ha én hozzáérek a papírhoz, akkor nyerni fog.


Ő azt mondta, hogy azt szeretné, ha ... lennék, talán értékbecslő vagy ilyesmi.


Egyébként nagypapám már évekkel ezelőtt elhunyt.



2020. júl. 25. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valaki aki elköltözés előtt áll a családból? idős-beteg?
2020. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Nagymamám elég idős. 93 éves. Kapcsolatban lehet nagymamámmal az álom?
2020. júl. 25. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyapád felhívta a figyelmedet(-nál egy papírdarabka), hogy az ötleteidet jegyezd fel(ráírtam..) és tedd el(összehajtottam a papírt). Mert kiderülhet, hogy szerencsét hoz(totó szelvény volt). Nagyapád is így lett sikeres(nyert 3 millió forintot) nagy tudásra tett szert. Hogy mikor lesz haszna azt nem tudni(Kérdeztem..válasz), de mikor itt lesz az ideje(3) lehet rá számítani(4) az életed folyamán(hónap múlva).

Butaság(az túl meleg) haszontalan örömökre elverni(Hawaiit kérdeztem) inkább a kapcsolatokra érdemes fordítani(Olaszországot említette). Most bejött neked nagyapád tanácsa(tudtam, hogy nyerni fog), hogy fontos az ismerkedés ötletek által(ha én hozzáérek a papírhoz). Helyes a jó értékítélet. Nem a külső, hanem a belső érték számít(értékbecslő lennék).

2020. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!!!
2020. júl. 27. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!