Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miert van? nagyon kivancsi...

Ez miert van? nagyon kivancsi vagyok

Figyelt kérdés
Altalaban delig szoktam aludni, de mostanaba muszaj felkellnem egy 5 percre olyan 6-7korul, de utana visszaalszok szinten delig kb es azt vettem eszre, hogy mindig reggel mikor visszaalszok olyan erdekeseket almodok. (pl hogy noi testtel peniszem van stb) Hogy lehet ez, hogy reggel sokkal intenzivebben almodok? annyira erdekel ez mostanaban.

2020. júl. 28. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hiányod van. Kezdj magaddal valamit.
2020. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem csak szexualitassal kapcsolatos almaim vannak
2020. júl. 29. 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azzal lehet kapcsolatban hogy milyen alvási fázisban vagy épp. Mivel a felkeléssel megszakítod az adott alvási fázist ezért ez bezavarhat az agyadnak vagy valami ilyesmi. Annyira nem értem hogy ezne belül mi hogy működik de tudom hogy vannak ezek az alvási fázisok és hogy ezeknek közük van egy szinten az álmokhoz. Nézz utána bővebben
2020. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!