Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a sárkány az álmomban?

Mit jelent a sárkány az álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma este elég furcsa, élénk álmom volt, bár nem emlékszem rá teljesen. Ami megmaradt bennem az az, hogy bent vagyok egy hatalmas hegy belsejében, ahol teljesen sötét van, az egyetlen fényforrás az óriási barlang alján heverő temérdek arany és kincs, melynek arany fénye világít. E fölött egy hatalmas vörös sárkány van, ami olyasmi, mint Smaug. Nem nagyon izgulok, bár tudom, hogy le kell győzni, mert veszélyes lehet. Közben elég sokan sürgölődnek körülöttem, leginkább ilyen hobbit-szerű lények (igen, most olvastam ki a Gyűrűk Ura első részét, eddig nagyon tetszik, és sokat jár ezen az agyam, gondolom ez ezért van) és végül valami olyasmi feladatot kapok, hogy nekem kell megölni a sárkányt Bilbóval, ami ha jól emlékszem, sikerül is... (hát igen, ez egy elég furcsa, és szokatlanul élénk álom volt).


Ha jól emlékszem, ilyesmi volt az álmom.


Mit jelent a helyszín, a szereplők és a cselekmény, valamint az érzelmek?



2020. aug. 7. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Semmit. Amikor a Látnok trilógiát olvastam, akkor én is álmodtam arról, hogy megtörténik velem az, ami a szereplőkkel a könyvekben. Rémálmok voltak, mert a fosztogatásról álmodtam és nem tudtam semmit sem ellene csinálni.

Azt jelenti, hogy nagyon beleélted magad a történetbe.

2020. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2020. aug. 7. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az életed értelméről van szó(bent vagyok egy hatalmas hegy belsejében). Ami nincs, vagy nem tudsz róla(teljesen sötét van). Az életed anyagi dolgokról szól(fényforrás..barlang alján), ezen rágódsz(arany és kincs) és csak ez lelkesít(arany fénye világít). Az álmaid(e fölött) nagy ellenséged(hatalmas sárkány), ami veszélyeztet téged(vörös). Igazából nem foglalkoztat ez az egész(Nem nagyon..lehet) csak ilyen a világ(sokan sürgölődnek körülöttem) mindenkit csak a pénz éltet(hobbit szerű lények). Arra ösztönöznek téged, hogy leszámolj az álmaiddal(nekem kell megölni a sárkányt) nem foglalkozva senkivel és semmivel, önfejűen(Bilbóval). A többi már érthető.
2020. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz! :)
2020. aug. 17. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a sárkány kitör a hegyből vagy egy vulkán kitör vagy akár egy pattanás, az pont az, ami, a harag feltörése a felszínre. Az arany meg valaki, akit szeretsz, de nem tudsz közel kerülni hozzá a haragod miatt. Az apróságok szerintem gyerekek, akiket a szeretet éltet. Ilyesmik. :-)
2022. febr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!