Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hirtelen mindenki idegen...

Hirtelen mindenki idegen nyelvű lett körülöttem álmomban?

Figyelt kérdés

Vonatállomáson várakoztam miután lekéstem a vonatomat. A rettentően nehéz csomagjaimat még fel tudtam rakni, de én már lecsúsztam az indulásról. Egyedül voltam, újból jegyet szerettem volna váltani a következő induló járatra, de hirtelen mindenki idegen nyelvű lett körülöttem és senki sem értette mit szeretnék. Viszont nem estem pánikba, próbáltam elmutogatni:-) Egy idegen fiatal férfi lépett mellém, aki segített fordítani majd felszállt ő is arra a vonatra amivel én is utaztam. Egy helyen szálltunk le, ezért odafutottam hozzá, hogy megköszönjem még egyszer a segítségét. Sosem láttam, de kiderült, hogy félig odavalósi ahova én, félig pedig nagyon távol lakott, ahová vissza is utazott hosszabb időre, de végül visszajött és felkeresett.


(Nincs párkapcsolatom, de nem is keresem görcsösen. Kiegyensúlyozottan élek, ha éppen beüt a krach akkor is csak a pozitívra koncentrálok.)


Milyen jelzésértéke lehet az álmomnak? Miket jelenthetnek a cselekmények?

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
lassan rájössz, hoyg mennyire szükséges a mai világban a nyelvek ismerete.
2020. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Napi szinten használom az idegen nyelvet munkámból kifolyólag. ;)

További szép napot!

2020. aug. 12. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kihagyod a lényeges infókat a kérdésedböl, akkor ne hözöngj, ha ezt nem tudja, aki a kérdésedet olvassa.
2020. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki sem "hözöng", mindösszesen leírtam, hogy van ismeretem.
2020. aug. 12. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
és nem úgy volt, hogy az erdőben kóvályogtatok?
2020. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!