Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a ritkán...

Mit jelenthet ez a ritkán visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Két általános iskolás osztálytársam(1-4 osztályig) és én ülünk egy kis bicigli szerűben. A bicigli három személyes, őt ülnek elől(ők is vezetik), én hátul. Egy négyszög alakú sáros földön vagyunk, van egy kiss placc, ahol ez a sáros föld van, körülötte sötét erdő. Ugy mint említettem, ülünk a kis járganyba, de követ minket egy szörny. A fejét sose látom. Bézs színű a bundája. Emlékszem, az álomban, mindig hátranézek, és látom, hogy nagyon a nyomunkban van. Remegek a félelemtől. Követ minket ez a szörny, egyszercsak lemarad. Mi, a régi osztálytársaimmal kiugrunk a bicigliből, majd ráülünk egy másikra. Itt mindhármunknak van külön biciglije már. Miközben ráülünk, ott tárul előttünk egy keskeny macskaköves, hétköznapi út. Elindulunk, majd ők odakiáltanak nekem, hogy ott van mögöttem a szörny. Gyorsan elkezdünk tekerni, én maradok leghátul, ők már előttem járnak. Egyszer csak elfáradok, és elkap a szörny. Ennél a résznél mindig felébredek.

Azt hozzá kell tennem, hogy a két volt osztálytársam, 2 évig fenyegettek, hogy megölnek, többször meg is vertek, megalásztak, stb...


16/L


2020. szept. 4. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Két általános iskolai osztálytársad és te rajongtatok egy kicsit egymásért(ülünk bicikliben). Együtt bármire képesek voltatok(3 személyes). Ők voltak a bandavezérek(vezetik). Téged nem hagytak beleszólni a dolgokba(én hátul). Sokat voltatok együtt magányosan(négyszög alakú), ez büntetés volt neked(sáros föld), de jobb volt, mint teljesen egyedül(körülötte sötét erdő). Együtt játszottatok(ülünk a kis járgányban) közben féltél attól, hogy kiközösítenek(követ minket egy szörny). Ezért gondolkodás nélkül(fejét sosem látom) azt csináltad, amit mondanak(bundája), a biztonságban az önfeláldozásban(bézs színű) láttad a megoldást. Terrorizáltak is rendesen emiatt(nagyon a nyomunkban van), nagyon(remegtem) féltél. Aztán megszűnt a félelmed(lemarad). És mindhárman mást játszottatok(van külön biciklije már). Ami veszélyes(keskeny), rackás, rossz(macskaköves) és unalmas(hétköznapi) volt. Ekkor újra ijesztgettek, hogy egyedül hagynak(odakiáltanak..szörny). Próbáltál együttmaradni velük(gyorsan tekerni), de ők mások mint te(maradok hátul) nem tudod őket követni(már előttem járnak) így belenyugodtál a szakításba(elkap a szörny).
2020. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
A két jómadár lassacskán eltűnik az életedből, leszállnak rólad. Megszoktad, hogy piszkálnak, és új, ismeretlen helyzetet teremt az, hogy nyugtod van, hogy nem foglalkoznak már veled. Hozzászoktál a negatív figyelemhez, és tudatalatt már szinte igényled, mint egy rossz beidegződés. Tartasz attól, hogy mi lesz akkor, ha ez a kis figyelem is megszűnik, amit kapsz. Az emberek általában félnek az ismeretlentől, a változástól, de rajtad múlik, hogy mit kezdesz vele.
2020. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!