Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egyszer valamit,...

GyBlanka54 kérdése:

Álmodtam egyszer valamit, aminek nem tudom a jelentését, valaki ért azcálomfejtéshez?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a crush-om és én hozzám biciklizünk suliból, de egy hosszabb úton, ráadásul a srác a város másik felén lakik, a lényeg az, hogy ldaértünk, a kocsibejáró kapun mentünk be ahova am nincs is kulcsom, majd oda a kapu elé (már bent az udvaron) ledobtuk a bringákat, majd szerelmet vallottunk egymásnak, vagy valami iylesmi, és összejöttünk. Ja és a garázs felé befele jobb oldalt egy tulyasor van ami az álmomban nem volt ott (oylan kb 4-5 10 méter magas tulyákról van szó)

2020. szept. 5. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak vágyak.

Az álom a vágyaink és a megélt emlékeink keveréke.

2020. szept. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor nekem nagyon fura vágyaim vannak (brutálisan fura és beteg álmaim szoktak lenni, amiket nem tudok hova tenni, például egy szeméttelep szerű helyen lakott egy trutyi és a szellemírtók zöld zabaszellemének keveréke, aki ragad, mint a nemtom mi, és fel akart falni azaz behúzni a szeméttelepre ahol meg akart enni, és egy mókust már így is megzabált)

Am köszi a választ

2020. szept. 5. 12:21
 3/3 anonim válasza:
100%
Bizony első jól írja, ezek csak vágyak
2020. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!