Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha 24...

Mit jelenthet az, ha 24 évesen sokszor álmodom azt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem aktuális a kérdés, nincs is senkim, párom /férjem, nem szoktam azon gondolkodni, hogy anya legyek. Néha elábrándozom azon, milyen lennék anyának és ezzel kapcsolatban nagyon sok félelmem van, félek, ha egyszer oda jutok, akkor nem leszek jó anya és alkalmatlan vagyok arra, hogy babám legyen. Ezeknek a felelmeknek tudom mi az oka, az, hogy depressziós vagyok, vannak mentálisan problémáim, szorongás, pánik stb.. Persze bolond nem vagyok. Borderline személyiségzavarom van igazából és habár nagyon szeretném, hogy normális életem legyen, boldog legyek, legyen saját családom később, de a félelem nagyobb bennem, hogy ilyen lelki és mentális problémákkal alkalmatlan vagyok az anyaságra és ha bölcs vagyok,akkor tudomásul veszem, hogy jobb nem megbetegiteni a gyerekem lelket is.


Tudom, hogy lehetek még jobban és terápiával talán elhetek teljes életet, mégis féltem magamtól a jövendőbeli családom ha lesz egyáltalán.


Mindezek ellenére időközönként azt álmodom, hogy terhes vagyok és utána reggel és egész nap mámorban vagyok szinte és az álom hatása alatt és általában pozitív értelemben. Mintha úrrá lennének rajtam az anyai ösztönök és mintha egy olyan énemmel találkoznék, akiről nem is tudom, hogy bennem lakozik.


Ez lenne talán az anyai oszton? Létezik, hogy olyankor egy új és másik embernek érzem magam?


Persze ez az érzés nem tart tovább 1 napnál, mert aztán megy tovább az élet, a napi teendők és kikopik az érzés, mivel ugye nem aktuális. De ha újra ezt álmodom, az nagyon jó érzés :)


Ilyenkor abban reménykedem, talán nem is lennék rossz anya.



2020. szept. 5. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Borderline osok nárcisztikusak ez okoz a gondjaidat azt kell gyógyítani .
2020. szept. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
29%
Az ember akkor tudja meg ,hogy alkalmas-e anyának amikor megszüli az első gyereket. Még az egészséges nők is aggódnak,hogy jó anyák-e...:-)
2020. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!